Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Dogo – najlepsza aplikacja po polsku do szkolenia psa z App Store!
Dogo – najlepsza aplikacja po polsku do szkolenia psa z App Store!

Dogo – najlepsza aplikacja po polsku do szkolenia psa z App Store!

0

Rzadko kiedy jestem aż tak podjarany konkretną aplikacją. Teraz naprawdę zakochałem się w Dogo – to program dostępny za darmo w App Store, który pozwala nam na odblokowywanie technik nauki psa konkretnych sztuczek, manier czy zaprzestania wykonywania tych złych czynności. Zainteresowałem Was wystarczająco? W takim razie zapraszam na przegląd!

Dogo – najlepsza aplikacja po polsku do szkolenia psa z App Store!

Nie uważam, że nazwanie tym apki Dogo jest ryzykowaniem. Moim zdaniem jest najlepsza do tresowania psa, nie tylko na polskim rynku, ale ogółem – na światowym. Wersja premium jest bardzo przydatna, ale ja osobiście korzystałem z tej darmowej i przyznam, że też daje radę. Do dyspozycji mamy programy do trenowania i kliker, który oznacza dźwięk dobrze wykonanego zadania, a tym samym czas na smakołyk. Dołączyć możecie do cudownej społeczności, która dzieli się swoimi psiakami na nagraniach i zdjęciach. Zadań jest mnóstwo, a uzyskać w nagrodę możecie certyfikat, który ukazuje Wasze umiejętności szkolenia zwierząt. Warto!

Rzućcie okiem na screeny, które ukazują pytania początkowe i interfejs programu. Jest on niezwykle przyjemny i prosty w obsłudze. Nie znajdziecie tu niepotrzebnych funkcji. Dźwięk klikera można zmienić, a forma zadań i przeprowadzanych wideo egzaminów jest naprawdę dopracowana. Lubię też sposób, w który mamy ukazane, jak uczyć psiaków sztuczek – wszystko w formie wygodnych nagrań (zapętlonych), co pozwala na szybką, sprawną i efektowną naukę.

Dostępny jest tu program osiągnięć, dzięki którym odblokowujecie nowe triki. Oduczyć możecie pieska załatwiania się w domu, nauczyć go otwierać drzwi i nie tylko – wszystko to, aby życie z nim było jeszcze bardziej przyjemne i sprawiało, że nie będzie on się nudzić. Ba, może przecież korzystać ze swoich możliwości – często ich tylko nie odkrywamy, a szkoda. Psy to bardzo mądre zwierzęta, które warto szkolić. To już jednak wszystko, co chciałem Wam pokazać. Przekonajcie się sami instalując Dogo. Do zobaczenia już niedługo, hej!

Dogo – najlepsza aplikacja po polsku do szkolenia psa z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/