Portfel na telefon – Recenzja QIOTTI Q.BOOK PRIME BROWN HANDCRAFTET PREMIUM BOOKLET
Portfel na telefon – Recenzja QIOTTI Q.BOOK PRIME BROWN HANDCRAFTET PREMIUM BOOKLET

Portfel na telefon – Recenzja QIOTTI Q.BOOK PRIME BROWN HANDCRAFTET PREMIUM BOOKLET

0

W świecie, w którym standardem stają się takie technologie jak NFC, płatności IKO od PKO BP, a zakupy można realizować stojąc na przystanku metra lub jadąc autobusem, wyjście z domu z samym telefonem w ręce bez pieniędzy czy kart kredytowych, to nic strasznego. Choć iPhone nie dorobił się jeszcze implementacji modułu NFC, to z powodzeniem można go wykorzystać w roli środka płatności. Dlaczego więc nie schować go do portfela? Szwajcarska marka QIOTTI ma w swojej ofercie bardzo interesujące booklety dedykowane telefonom marki Apple. Mieliśmy okazję przyjrzeć się jednemu z dostępnych modeli.Qiotti Q.Book Prime to zdecydowanie produkt klasy premium. Prawdziwa skóra cielęca, ręczna robota, wykończenie jeans?em o ciekawej fakturze i efekcie sprania, daje poczucie dobrej klasy produktu. Futerał ma budowę niewielkiej książeczki Przed otwarciem chroni magnesowy klips.

Wewnątrz znajdziemy poliwęglanową wkładkę idealnie dopasowaną do rozmiarów telefonu iPhone 5/5S. Telefon osiada w niej bardzo solidnie, uchwyty odpowiednio utrzymują jego delikatną obudowę w ryzach.

Etui posiada wycięcie na obiektyw aparatu.  Nie trzeba więc wyciągać telefonu za każdym razem gdy mamy ochotę wykonać zdjęcie lub nagrać film.

Po lewej stronie na klapie osłaniającej ekran znajdziemy skórzane sakiewki na trzy plastikowe karty. Mogą to być dokumenty lub karty płatnicze. Całość jest bardzo ładnie wykończona skórą szytą ręcznie.

 

 

W zestawie z portfelem otrzymamy także protektor do zabezpieczenia szklanego ekranu, aplikator ułatwiający jego naklejenie oraz ściereczkę do polerowania urządzenia.

W codziennym użytkowaniu etui wymaga od nas przyzwyczajenia się do odbierania połączeń trzymając bądź, co bądź portfel przy uchu. Początkowo może się to wydawać dosyć mało komfortowe. Wystarczy jednak odpowiednio wywinąć pokrywę do tyłu i można prowadzić rozmowę w tradycyjny i naturalny sposób.

Największą zaleta tego etui jest jego funkcjonalność. Jeżeli nie mamy faktycznie potrzeby zabierania sterty dokumentów i drobnych pieniędzy ze sobą, to zdecydowanie odczujemy to, jak miło jest wyjść z domu z jednym dodatkiem, jakim jest Qiotti Booklet.

Zalety:

  • – Świetne wykonanie
  • – Doskonała ręczna robota
  • – Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji
  • – Praktyczne kieszonki na dokumenty lub karty płatnicze
  • – Bogaty zestaw sprzedażowy
  • – Solidna i trwała wkładka mocująca telefon w etui

Wady;

  • – Trzeba się przyzwyczaić do nowego sposobu prowadzenia rozmów głosowych

Kup ten produkt w naszym e-sklepie! htp://Sklep.AppleMobile.pl

Portfel na telefon – Recenzja QIOTTI Q.BOOK PRIME BROWN HANDCRAFTET PREMIUM BOOKLET

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *