QIOTTI wprowadziło do Polski linię produktów The Vintage – Recenzja doskonale wykonanych etui dla iPhone 5/5S
QIOTTI wprowadziło do Polski linię produktów The Vintage – Recenzja doskonale wykonanych etui dla iPhone 5/5S

QIOTTI wprowadziło do Polski linię produktów The Vintage – Recenzja doskonale wykonanych etui dla iPhone 5/5S

0

Na naszym polskim podwórku szwajcarski producent wysokiej jakości akcesoriów – marka QIOTTI nie jest jeszcze zbyt znana. Wszystko wskazuje na to, że bardzo szybko może się to zmienić. Dostarczone do mnie próbki produktów tej firmy zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Głównie za sprawą kreatywnych projektów graficznych i niesamowitej jakości wykonania.

Solidność i  wysoka jakość produktów to domena szwajcarskich producentów. Nie inaczej jest w przypadku case?ów marki QIOTTI z serii The Vintage. Cała serię tworzy kilkanaście projektów graficznych naniesionych na etui dedykowane różnym popularnym urządzeniom, w tym produktom Apple, takim jak iPad czy iPhone.

Otrzymaliśmy od firmy F1 Telekom trzy próbki z serii The Vintage dedykowane iPhone?om 5/5S. Grafika naniesiona na obudowy doskonale łączy ze sobą nowoczesność formy urządzenia Apple z kolorystyką i grafiką z ubiegłej epoki. Styl graficzny w bardzo przyjemny dla oka sposób ubiera telefon w szatę, jaka była modna 20 lub więcej lat temu. Produkt zdecydowanie przeznaczony dla osób lubiących się wyróżniać.

Jak wiadomo produkt Vintage cechuje się wysoką jakością, małą podatnością na zniszczenia, któremu mijający czas nadaje szlachetności. Biorąc to etui do ręki od razu czujemy wysokiej jakości materiał, z którego zostało wykonane.

Jest on niezwykle przyjemny w dotyku, bardzo delikatny jak dziecięca skóra, mimo, że wygląda jak zwykły plastik ma wyczuwalną pod palcami fakturę.

Producent bardzo się postarał o odpowiednie dopasowanie case?u do telefonu. Każdy detal obudowy został odpowiednio wymierzony i wykończony z dbałością o najmniejszy szczegół. Obudowa solidnie zapina się na telefonie i nie ulega przypadkowemu wypięciu.

Każde etui QIOTTI z serii The Vintage dla iPhone 5/5S chroni jego plecy i boczne krawędzie. Niestety na krawędź dolnej i górnej podstawy lepiej uważać, bo może ulec zarysowaniu. Nie jest to jednak domena tylko tego produktu, ale większości etui dostępnych na rynku.

W zestawie z etui dodatkowo znajdziemy wysokiej jakości krystalicznie przezroczystą folię do naklejenia, ściereczkę do polerowania ekranu oraz aplikator do nałożenia protektora ekranu.

Dużym zaskoczeniem po założeniu etui na telefon była dla mnie jego lekkość. Case od QIOTTI jest zdecydowanie lżejszy od etui, które noszę na co dzień, a to duża zaleta. Podsumowując jeżeli kręcą się grafiki ubiegłej epoki, a przy tym zależy ci na wysokiej jakości produkcie z rozsądnej cenie, to The Vintage zdecydowanie podbije Twoje serce.

Zalety:

  • – Bardzo miłe w dotyku
  • – Doskonale wykończone w każdym detalu
  • – Bogaty zestaw sprzedażowy z folią ochronną, aplikatorem i ściereczką
  • – Modne i kreatywne projekty graficzne
  • – Rozsądna cena
  • – Bardzo lekkie

Wady:

  • – Brak

 

QIOTTI wprowadziło do Polski linię produktów The Vintage – Recenzja doskonale wykonanych etui dla iPhone 5/5S

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *