Recenzja Cooler Master CLUTCH – Stand dla Macbooka
Recenzja Cooler Master CLUTCH – Stand dla Macbooka

Recenzja Cooler Master CLUTCH – Stand dla Macbooka

0

Cooler Master nie próżnuje I wprowadza do oferty kolejne standy dedykowane nowym komputerom Apple, a także Ultrabookom innych producentów. Oczywiście nie trzeba wspominać, że są wykonane z aluminium i mają piękny surowy design, a przy tym są bardzo praktyczne jeżeli ktoś pracuje na komputerze przenośnym z podłączonym zewnętrznym ekranem. Przedstawiamy recenzja Cooler Master CLUTCH.

Nie jest to pierwszy stand tej marki, który miałem okazję używać. Jednak nie to jest ważne. Ważne, że jest to kolejny produkt tej marki, o którym można pisać tylko w samych superlatywach. Niezwykle solidny, niesamowicie piękny i nieprawdopodobnie praktyczny gdy pracujemy na dużym monitorze w domu czy biurze.

Jego uchwyt został wyłożony miękką grubą gumą, która zapewnia solidny uchwyt dla komputera, nawet gdy często podłączamy i odłączamy od niego peryferia.

Teoretycznie jest dedykowany najnowszym komputerom Apple – nowemu Macbookowi Air oraz nowemu Macbookowi Pro z ekranem Retina. Bez większego problemu udało mi się do niego wcisnąć mojego nieco starszego Macbooka PRO bez Retiny.

Producent bardzo ładnie wykończył stojak. Jego boczne krawędzie zostały spolerowane na lustrzany połysk. Ostre krawędzie zaokrąglono by były przyjemniejsze w dotyku, a cały stand lepiej się prezentował.

Mając komputer w uchwycie, dzięki temu, że nie jest z żadnej strony zakryty i nie dotyka podstawy, jest idealnie wentylowany i nie przegrzeje się nawet podczas najcięższych procesów obliczeniowych.

Bardzo ładny kawałek żelastwa, niezwykle designerski i świetny na prezent w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Recenzja Cooler Master CLUTCH – Stand dla Macbooka Air, PRO z Retiną oraz innych Ultrabooków

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Bardzo piękny
  • Doskonale dopasowany
  • Solidny uchwyt
  • Świetnie dba o rotoację powietrza

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *