Recenzja Power Pack „Joy” 20000mAh od marki Hama. Potężne źródło dodatkowej energii dla elektroniki użytkowej.
Recenzja Power Pack „Joy” 20000mAh od marki Hama. Potężne źródło dodatkowej energii dla elektroniki użytkowej.

Recenzja Power Pack „Joy” 20000mAh od marki Hama. Potężne źródło dodatkowej energii dla elektroniki użytkowej.

0

Dzisiejsze urządzenia przenośne są strasznie zasobożerne na energię. Ładowanie telefonu stało się standardem i jest niczym rutyna wpleciona pomiędzy inne czynności wykonywane podczas każdego dnia.. Czas jaki dane urządzenie jest w stanie przetrwać na jednym ładowaniu, często zależy od sposobu w jaki go używamy. Powerbanki to często jedyny ratunek dla naszej baterii, która rozładował się w najmniej odpowiednim momencie.

Powerbanki popularne i bardzo przydatne są nie tylko podczas „normalnego” dnia, idealnie spiszą się na wyjazdach plenerowych, w moim przypadku nie wyobrażam sobie nie posiadać dobrego banku energii podczas wyjazdu na najbliższy przystanek Woodstock.

W moje ręce trafił jeden z takich pomocnych gadżetów od firmy hama, który charakteryzuje się monstrulną pojemnością 2000mh, rewelacyjnym wykonaniem i podwójnym wyjściom USB, dzięki którym jesteśmy w stanie ładować dwa urządzenie jednocześnie.

W zestawie otrzymujemy dodatkowo leciwy na dzisiejsze standardy kabelek micro-USB,  służy on do naładowania naszego powerbanka. Producent nie podaję w ile dokładnie naładujemy powerbank od 0% do 100%, ale  z doświadczenia wiem, że nie jest to najkrótszy proces.

Oferowana przez powerbank Hama Power Pack „Joy” pojemność to aż 20000mAh, spokojnie wystarczy ona na kilkukrotne naładowanie smartfona do pełna.


Powerbank wykonany został z solidnego, matowego plastiku, który sprawia wrażenie bardzo trwałego i zapewniającego długi żywot naszemu bankowi. Waga urządzenia nie została podana przez producenta, ale jest całkiem spora, zapewnia dzięki temu pewny chwyt, a obłe kształty dodatkowo potęgują przyjemność korzystania z powerbanka.

Na górnej części urządzenia znalazły się wszystkie porty (2 razy USB i jedno microUSB), w tym także przycisk służący do włączania powerbanka.

Na przedniej części umiejscowiono dodatkowe diody informujące o aktualnym stanie naładowania baterii.

Powerbank oferowany jest w atrakcyjnej cenie 119 zł, fakt ten sprawia, że jest on idealnym wyborem dla wszystkich potrzebujących dodatkowej energii z dala od domowego gniazdka. Oferuję bardzo pojemny akumulator, dwa wyjścia USB, a dodatkowo jest rewelacyjnie wykonany, czego chcieć więcej? Polecam!

Powerbank do recenzji wypożyczła firma hama®

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Można ładować 2 urządzenia na raz
  • Ogromna pojemność zapewnia wielokrotne ładowanie
  • Solidna, gumowana obudowa
  • Atrakcyjna cena

Wady

  • Długi czas ładowania baterii powerbanku z powodu dużej pojemności
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *