Recenzja etui iDeal of Sweden GEOMETRIC PUZZLE dla iPhone X
Recenzja etui iDeal of Sweden GEOMETRIC PUZZLE dla iPhone X

Recenzja etui iDeal of Sweden GEOMETRIC PUZZLE dla iPhone X

0

iDeal of Sweden to skandynawska marka premium tworząca wysokiej jakości akcesoria do smartfonów, bardzo mocno stawiając na jakość i niebanalne wzory swoich produktów. Ich oferta jest przeogromna, a etui GEOMETRIC PUZZLE to zaledwie przedsmak tego, co interesującego można w ofercie tej marki znaleźć.

Marka powstała w 2013 roku. Obecnie jej produkty dostępne są na całym świecie, w tym także w Polsce dzięki firmie ALSTOR, która jest jej oficjalnym dystrybutorem w naszym kraju. W ofercie iDeal of Sweden znajdziemy etui wykonane z policarbonu z wyjątkowymi motywami graficznymi, ale również produkty fashion, do stworzenia których producent użył luksusowych materiałów jak skóra krokodyla, skóra aligatora czy węża.

Poza samym wyglądem etui marki iDeal są także bardzo praktyczne. Nie tylko ochronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również pozwalają wygodnie korzystać z wszelkiej maści uchwytów magnetycznych w domu, samochodzie czy naszej pracy, ale także pozwalają użyć etui razem z dodatkowymi etui typu portfel, gdzie również telefon mocowanym jest w nim magnetycznie.

Model GEOMETRIC PUZZLE, który otrzymaliśmy od firmy ALSTOR, właściciela platformy https://icorner.plSolidność wykonania tego produktu jest widoczna już od pierwszego dotyku. Tworzywo jest jakby wzmocnione.

Miewam w swoich rękach wiele różnych etui do telefonu, ale te „dotyka” się w jakiś wyjątkowy sposób. I choć zastosowany motyw na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, to gdy przyjrzymy mu się bliżej, widać z jaką dbałością o szczegóły samej grafiki i wtopienia jej w kształt etui je wykonano.

Dopełnieniem pięknego wyglądu jest niewielki, ale zauważalny emblemat marki w dolnej części akcesorium.

Producent zadbał nie tylko o tę zewnętrzną część produktu, którą widać zawsze podczas używania, ale dużą uwagę poświęcił także wewnętrznej stronie.

Panel został wyłożony przyjemną w dotyku i zabezpieczająca powierzchnie telefonu mikrofibrą. To po takich szczegółach widać klasę produktu. Pod mikrofibrą ukryto blaszkę, która pozwala korzystać z uchwytów magnetycznych oraz etui typu wallet.

Telefon bardzo przyjemnie się trzyma w ręce. Choć powierzchnia jest idealnie płaska i lakierowana, co mogłoby sugerować, że urządzenie mogłoby z łatwością wymsknąć się z ręki, to przeciwnie.

Smartfon bardzo pewnie leży w ręce i mam wrażenie, że lakierowana powierzchnia została dodatkowo przygotowana tak, aby właśnie zapewniała pewny chwyt.

Czy etui ma jakieś wady? Dla jednych może to być cena, która wynosi około 130 złotych. Trzeba jednak jasno przyznać, że na rynku znaleźć możemy znacznie droższe etui, które sprzedają się świetnie, a nie są także dobrze jakościowo wykonane. Pierwszym z brzegu przykładem może być chociażby firmowe etui Apple.

Drugim może być w mojej ocenie niedostateczną ochrona dolnej krawędzi telefonu. Niestety z doświadczenia wiem, że takie etui niedostatecznie zabezpieczając ten element iPhone’a X.

O ile właściciele czarnych telefonów mogą spać spokojnie, gdyż ich krawędzie dość dobrze opierają się rysom, o tyle Ci ze srebrną krawędzią mogą się nieco z czasem zirytować widząc pełno drobnych mikrorysek.

Mi osobiście te etui bardzo się podoba. Jego wykonanie, jakość materiału i użyty motyw graficzny komponują się w pewną całość etui klasy premium. Polecam!

Etui do recenzji wypożyczyła firma ALSTOR, właściciel platformy https://iCorner.pl

Recenzja etui iDeal of Sweden GEOMETRIC PUZZLE dla iPhone X

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *