Recenzja NATEC Lightning Cable w dwóch, a nawet trzech odsłonach

Recenzja NATEC Lightning Cable w dwóch, a nawet trzech odsłonach

Recenzja NATEC Lightning Cable w dwóch, a nawet trzech odsłonach

0

Telefon, tablet, choć co raz częściej ten dostaje złącze typu C, ale również pilot od Apple TV, klawiatura od iMaca czy różnego rodzaju akcesoria firm trzecich, wykorzystujące złącze Apple, wymagają ładowania za pomocą przewodu Lightning. Z tego też powodu wiele osób cierpi na ich niedobór, a rozwiązaniem jest zakup tanich, ale jakościowych kabli firm trzecich, jak choćby te od podpoznańskiej firmy NATEC.

Przewody NATEC otrzymałem w trzech wariantach. Dwa modele RUBBER różnią się od siebie tylko kolorem – dostępny jest czarny oraz biały. Oba mają cienki przewód w silikonowej otulinie. Przewód jest dość sprężysty, ale przy tym miękki. Na to czy izolacja przewodów będzie równie chętnie pękała co w firmowych przewodach Apple trzeba poczekać co najmniej dobrych kilka miesięcy. Jednak jakość przewodu robi dobre wrażenie, a obudowy wtyczek, choć z tworzywa sztucznego, nie sprawiają złego wrażenia.

Przewody oferują dobre parametry zezwalając na szybkie ładowanie nawet z natężeniem 2.6A. O to, że naszemu urządzeniu nie stanie się nic złego z winy tych przewodów dba certyfikat Apple, który został temu akcesorium przyznany. Przewody mają po 150 centymetrów długości.

W ofercie znajduje się także przewód BRAIDED o zwiększonej odporności na trudne warunki użytkowania. Tu przewód został zabezpieczony nylonowym oplotem, którego zadaniem jest opieranie się przetarciom izolacji, jej pękaniu, a w konsekwencji zniszczeniu przewodu.

Jest to dobra propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują jakościowego przewodu na długi czas, szczególnie gdy często z nim podróżują.

Na uwagę zasługują obudowy wtyczek. Wykonane zostały z aluminium co ma niebagatelny wpływ na ich trwałość i niezawodność. Przewód jest dostępny również w długości 150 centymetrów.

Zalety Wady

Zalety

  • Wysokiej jakości przewody z certyfikatem
  • Atrakcyjna cena
  • Długi przewód 150 centymetrów
  • Aluminiowe obudowy modelu BRAIDED
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *