Recenzja Moshi Pebbo – dobrze przemyślane etui dla AirPods Pro

Recenzja Moshi Pebbo – dobrze przemyślane etui dla AirPods Pro

Recenzja Moshi Pebbo – dobrze przemyślane etui dla AirPods Pro

30
0

Zapewne są tu osoby, które używają od jakiegoś czasu swoich słuchawek AirPods i podobnie jak ja nie mogą już patrzeć na ich zniszczone etui, które zbiera rysy i otarcia z prędkością światła. Zapewne, gdybym o tym wiedział wcześniej, to etui na etui od AirPodsów Pro zagościłby od razu po zakupie. A tak, musi mi wystarczyć wyłącznie jako gadżet maskujący zniszczenia. Całe szczęście, że Moshi Pebbo wygląda bardzo ładnie, a jeżeli ktoś posiada zielonego iPhone’a 11 Pro, będzie miał fajny zgodny kolorystycznie komplet.

Moshi to marka znana naprawdę świetnych produktów przeznaczonych dla urządzeń Apple. Charakteryzuje je wysoka jakość i świetne materiały. Nie inaczej jest w przypadku etui dla słuchawek AirPods Pro, czyli Moshi Pebbo.

Moshi Pebbo to etui silikonowe, które chroni każdą część etui słuchawek. Mocowane jest podobnie jak inne tego typu etui „na wcisk”.

Jednak w odróżnieniu od chociażby ostatnio testowanego produktu X-DORIA Defense Trek, składa się z jednego elementu, a nie dwóch osobnych.

Choć jest to silikon, w którym nie wykonano żadnych otworów na przycisk parowania czy diodę sygnalizacyjna, to i z przycisku do parowania jak i z diody możemy normalnie skorzystać.

Silikon w miejscu diody jest prześwitujący i dobrze widać światło diody, która informuje nas o naładowaniu akumulatora. Wypustka w miejscu przycisku dodatkowo ułatwia naciskanie wbudowanego klawisza.

Raz zamocowane etui w Moshi Pebbo, trzymać się go bardzo dobrze. Silikon użyty do stworzenia etui jest niesamowicie przyjemny w dotyku. Taki delikatny i miękki o przyjemnej fakturze. Nie sposób się tym nie zachwycić.

Dużym plusem jest zatyczka dla portu Lightning wbudowanego w etui słuchawek, który służy do przewodowego ich ładowania. Większość z Was i tak pewnie ładuje słuchawki bezprzewodowo odkładając je na ładowarkę indukcyjną.

A port bardzo lubi zbierać brudy z kieszeni i się zapychać. Jeżeli takie paprochy nabiorą wilgoci we wnętrzu portu, może dojść do jego zniszczenia. Dlatego zatyczka na port, zabezpieczająca go przed zabrudzeniami, to świetny pomysł.

Kolejnym było stworzenie uchwytu dla paska, który producent również zdecydował się dołączyć do zestawu. Dzięki niemu możemy założyć pasek na nadgarstek i wygodnie je sobie nosić lub zrobić pętelkę przy pasku spodni lub torby i również mieć słuchawki bezpiecznie przypięte i zawsze przy sobie.

Moshi zapewnia 10 lat gwarancji na swój produkt. Próbuję, ale nie mogę znaleźć w nim żadnej wady :/ W takim wypadku pozostaje mi wyłącznie go polecić.

AppleMobile.pl POLECA ten produkt

Produkt do testów dostarczył sklep TopBuy.eu gdzie możecie kupić to etui za 139zł

Recenzja Moshi Pebbo – dobrze przemyślane etui dla AirPods Pro

(30)

Zalety Wady

Zalety

  • Bardzo przyjemne w dotyku
  • Wykonane w formie jednego elementu
  • Praktyczny pasek na nadgarstek lub do zamocowania na torbie w zestawie
  • 10 lat gwarancji
  • Praktyczna zatyczka na port ładowania

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.