Recenzja etui Moshi Superskin dla iPhone XS Max
Recenzja etui Moshi Superskin dla iPhone XS Max

Recenzja etui Moshi Superskin dla iPhone XS Max

0

Etui to w przypadku ostatnich szklanych modeli iPhone’ów bardziej konieczne akcesorium niż wcześniej. Potwierdzi to każdy, kto miał okazję dowiedzieć się jaka jest cena naprawy tylnego szkła i ekranu w modelu X, nie mówiąc o XS Max.

 

Moshi Superskin to nie jest jednak zwykłe etui. To bardziej „skóra” dla telefonu, gdyż grubość tego pokrowca to zaledwie 0.35mm. Nie ma co się oszukiwać. Przed potężnym upadkiem na beton te etui raczej nie ochroni naszego telefonu przed rozbiciem. Jednak szanse na to, że się nie zbije nieco wzrosną.

W zestawie poza etui nie znajdziemy nic ponadto. Etui jest przezroczyste w lekkim macie. Nie do końca jestem przekonany czy wygląda to dobrze w przypadku ciemnego wariantu kolorystycznego mojego telefonu. Z doświadczenia jednak wiem, że właściciele białych i złotych będą bardziej zadowoleni.

Egzemplarz testowy, który otrzymałem jest dedykowany modelowi iPhone XS Max. Miałem tuż po zakupie inne etui, ale strasznie zwiększały jego gabaryty, a przecież smartfon ten już sam w sobie jest bardzo duży. Nie wygląda to dobrze.

Telefon w tym etui jest znacznie smuklejszy i poręczniejszy. Producent zadbał o to, aby dostęp do klawiszy bocznych i portu nie sprawiał problemu.

Strasznie mi się podoba jak pracuje klawisz boczny w tym modelu. Dlatego bardzo fajnie, że Moshi się zdecydowało dać jedynie otwór na ten klawisz, a nie przedłużkę, która ograniczyłaby komfort jego naciskania.

Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie smukłość materiału. To jak cienkie jest te etui, dobrze obrazuje zdjęcie pokazujące obiektyw telefonu. Aby ten nie został porysowany Moshi zrobił obwódkę wokół niego. Gdyby jej nie było, to nie wystarczyłoby grubości pozwalającej zabezpieczyć obiektyw.

Choć zdaje sobie sprawę, że nie jest to etui, które dobrze zabezpieczy telefon na wypadek upadku, to spokojnie da sobie radę z codziennym trudem użytkowania, zabezpieczając telefon na wypadek zarysowań.

Jeżeli poszukujecie podobnego etui, te spełni wasze oczekiwania.

Etui do recenzji użyczył sklep https://b2btrade.eu

Recenzja etui Moshi Superskin dla iPhone XS Max

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Smukłe
  • Dobrze dopasowane
  • Atrakcyjna cena

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *