Mały ołtarzyk dla iWyznawcy – Recenzja LEITZ Complete Desktop Multi Charger
Mały ołtarzyk dla iWyznawcy – Recenzja LEITZ Complete Desktop Multi Charger

Mały ołtarzyk dla iWyznawcy – Recenzja LEITZ Complete Desktop Multi Charger

0

Marka LEITZ ma coś, co powinno zainteresować każdego fana marki Apple, który posiada więcej niż jedno urządzenie Apple. Desktop Multi Charger to urządzenie, które pozwoli Ci znaleźć jedno miejsce, w którym zawsze po powrocie do domu będzie odkładać wszystkie swoje iPhone?y, iPody i iPady. Dlaczego? Dlatego, że urządzenie to jest nie tylko całkiem fajnym stojakiem, ale także potrafi naładować kilka urządzeń jednocześnie – również to wymagające natężenia prądu 2A.

Testowany stand wykonany został z białego błyszczącego plastiku z zielonymi wstawkami. Czy jest ładny? Rzecz gustu. Fajnie się komponuje z białymi produktami. Nienajgorzej również z tymi ciemnymi. Jednak jego największa zaletą jest możliwość przechowywania ich wszystkich w jednym miejscy, a także ładowania do czterech na raz! Ale to nie wszystko. LEITZ Complete Desktop Multi Charger jest również praktycznym standem dla iPada.

Urządzenia możemy ładować dzięki ukrytym pod przednią pokrywą czterem złączom USB. Wyposażenie Multi ładowarki w uniwersalne złącze USB spowodowało, że stand jest urządzenie niezwykle uniwersalnym, który z powodzeniem naładujemy nie tylko dedykowane mu urządzenia Apple, ale również inne telefony czy gadżety, które wspierają ładowanie z portu USB. Wystarczy wpiąć przewód z zestawu od tego urządzenia i je podłączyć.

Uwaga! Ważne aby telefony, które nie wymagają ładowania prądem o natężeniu 2A nie były podłączane do tego portu, ponieważ mogą się uszkodzić! Do wykorzystania mamy trzy porty 1A i jeden 2A. Dzięki temu możemy za jednym razem naładować iPhone’a, iPoda Touch, iPada o iPoda Nano. Oczywiście jeżeli tylko je wszystkie posiadamy. Podczas testowania za pomocą tego urządzenia ładowałem także moduł od opaski FitBit czy telefon BlackBerry. Wszystko działa jak należy i przyznam szczerze, że z testową ładowarką będzie mi się naprawdę bardzo trudno pożegnać. Podłączone przewody bardzo łatwo ukryć dzięki specjalnym uchwytom ułatwiającym ich owinięcie. Dzięki temu całość wygląda bardzo schludnie. Do Multi ładowarki producent dołączy zasilacz, dzięki któremu nasze iZabawki są ładowane.

Co należy zauważyć produkt nie posiada certyfikatu Apple. Mimo to jest wykonane bardzo solidnie a moje długotrwałe testy tylko potwierdzają, że jest dla naszych jabłuszek bezpieczne.

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Można ładować cztery urządzenia na raz
  • Obsługuje urządzenia 1A (iPhone, iPod) oraz 2A (iPad)
  • Pozwala zapanować nad przewodami dzięki uchwytom
  • Uniwersalne złącza USB pozwalają na ładowanie dowolnych telefonów i odtwarzaczy

Wady

  • Brak certyfikatu Made for Apple
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *