Recenzja Green Cell Pro PB60-CZ od ŚwiatBaterii.pl o pojemności 8000mAh
Recenzja Green Cell Pro PB60-CZ od ŚwiatBaterii.pl o pojemności 8000mAh
0

Recenzja Green Cell Pro PB60-CZ od ŚwiatBaterii.pl o pojemności 8000mAh

0

ŚwiatBaterii.pl podesłał nam do zrecenzowania interesujący powerbank Green Cell Pro o pojemności 8000 mAh. Bateria pozwalającą zasilić nasze iGadżety w ruchu zamkniętą została w kompaktowej obudowie, a jej masa nie utrudnia zabrania dodatkowej baterii wszędzie tam, gdzie może być nam potrzebna.

recenzja-green-cell-pro-od-swiatbaterii-pl-w-applemobile-pl-3

Power banki na stałe wpisały się w krajobraz każdego geeka. Co raz większe ekrany, co raz wydajniejsze podzespoły sprawiają, że bateria to wciąż pięta achillesowa większości mobilnej elektroniki. ŚwiatBaterii.pl posiada w swojej ofercie wiele różnych power banków, baterii do laptopów, w tym do Maków oraz innych akcesoriów. Nam do testów dostarczono Power bank Green Cell Pro PB60-CZ o pojemności 8000 mAh. Pojemność przyznacie imponująca, szczególnie biorąc pod uwagę gabaryty gadżetu wynoszące 72 x 16 x 112 mm przy masie zaledwie 203 gramów.

recenzja-green-cell-pro-od-swiatbaterii-pl-w-applemobile-pl-8

We wnętrzu power banku znalazło się miejsce na ogniwo litowo-polimerowe, oferujące dobrą pojemność, brak efektu pamięci oraz wysokim poziom bezpieczeństwa.

recenzja-green-cell-pro-od-swiatbaterii-pl-w-applemobile-pl-1

To ostatnie w przypadku produktu Green Cell Pro w materiałach marketingowych podkreślane było wielokrotnie. Power bank posiada zabezpieczenie przed przepięciem, przed nadmiernym, wyniszczającym ogniwo power banku rozładowaniem oraz przed przeładowaniem. W zestawie poza power bankiem poza przewodem znajdziemy także krótki kabelek USB, który służy do ładowania akumulatora. Czy 8000mAh pojemności power banku oznacza, że pozwoli nam on naładować nawet dwa razy baterię iPada’a czy 4 razy baterię iPhone’a. Niestety nie. Choć gadżet charakteryzuje się wysoką sprawnością i skutecznością, to straty mocy podczas ładowania, jak to bywa w przypadku tego typu mobilnych „doładowarek” są bezlitosne dla użytkownika.

recenzja-green-cell-pro-od-swiatbaterii-pl-w-applemobile-pl-7

Podczas praktycznego testu w pełni naładowany Power banku pozwolił na naładowanie nieuruchamiającego się z powodu rozładowania iPada 3 generacji. iPad ten posiada akumulator o pojemności około 12tyś mAh. W pełni rozładowany iPad przy pomocy Power banku udało się naładować do poziomu 59 procent naładowania baterii. . Jak na urządzenie o takich rozmiarach i cenie oscylującej w okolicach 65 złotych, wynik jest bardzo dobry.

recenzja-green-cell-pro-od-swiatbaterii-pl-w-applemobile-pl-4

Green Cell Pro posiada system informujący o stanie naładowania akumulatora w Power banku. Wystarczy nacisnąć przycisk na obudowie, a cztery diody w zależności od stopnia naładowania poinformują nas o tym ile jeszcze prądu zostało w Green Cell Pro do wykorzystania na doładowanie naszego telefonu, tabletu, konsoli czy zegarka.

recenzja-green-cell-pro-od-swiatbaterii-pl-w-applemobile-pl-2

Podczas testu nie zauważyłem żadnego problemu ze współpraca z iPadem czy iPhonem. Wystarczy podpiąć do portu USB oryginalny przewód ładowania z zestawu z naszym sprzętem i cieszyć się ładowaniem baterii. Sam Power bank naładujemy z portu USB komputera lub z dowolnej ładowarki od smartfonu czy tabletu z portem USB.

recenzja-green-cell-pro-od-swiatbaterii-pl-w-applemobile-pl-6

Oczywiście na rynku można znaleźć pojemniejsze i czy mniej Power banki. Jednak jak na sprzęt o pojemności 8000mah i skuteczności pozwalającej zyskać 60% baterii w iPadzie w cenie 65 złotych, myślę że warto się Green Cell Pro zainteresować.

Recenzja Green Cell Pro PB60-CZ od ŚwiatBaterii.pl o pojemności 8000mAh

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Niewielkie gabaryty
  • Niewielka masa
  • Solidna metalowa obudowa
  • Spora pojemność
  • Stan naładowana baterii

Wady

  • Brak
Oceny
  • Jakość/Cena
  • Pojemność/Gabaryty
  • Skuteczność
  • Solidność wykonania
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *