Recenzja FUGOO XL Sport – potężny mobilny głośnik o doskonałym dźwięku
Recenzja FUGOO XL Sport – potężny mobilny głośnik o doskonałym dźwięku

Recenzja FUGOO XL Sport – potężny mobilny głośnik o doskonałym dźwięku

2

Pod koniec ubiegłego roku miałem okazję testować po raz pierwszy produkt marki FUGOO. Był to niewielki głośnik mobilny +STYLE, który zrobił na mnie niesamowite wrażenie, głównie za sprawą jakości oferowanego dźwięku oraz solidności wykonania. Dlatego tym bardziej z niecierpliwością oczekiwałem jego większej wersji XL.

 Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 17

Głośniki mobilne FUGOO składają się z tak zwanego rdzenia oraz obudowy. Rdzeń to głośnik właściwi, znajduje się w nim pełna elektronika, akumulator itd. Głośniki FUGOO sprzedawane są z różnymi obudowami. Same obudowy są także sprzedawane osobno.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 19

Dzięki temu jeżeli jakaś nam się znudzi lub uszkodzi, możemy dokupić samą obudowę i kilkoma ruchami wymienić ją na inną. FUGOO XL został mi dostarczony z obudową typu SPORT.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 24

Zestaw sprzedażowy

W zestawie znajdziemy wysokiej jakości akcesoria – obudowę założoną na rdzeń, solidny przewód AUX w formie przewodu JACK 3.5mm z elastomerową, płaską izolacją. Dodatkowo zasilacz do prądu, którym naładujemy wbudowany akumulator.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 2

FUGOO XL mimo swoich rozmiarów wciąż jest uznawany za sprzęt w pełni mobilny.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 3

Niestety producent nie dołączył pokrowca do przenoszenia głośnika jak to miało miejsce w w mniejszej wersji. Tego z mniejszej wykorzystać też by się nie dało – głośnik by się nie zmieścił.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 29

Nie ma także paska na ramię – ten można dokupić osobno. Podobnie jak inne obudowy do założenia na rdzeń.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 1

Pierwsze wrażenia

Głośnik ten, to rzeczywiście prawdziwe XL jak na standardy mobilne. Niemal 2 kilogramy masy, gabaryty 30.58 x 10.69 x 11.99 cm sprawiają, że raczej nie na każdy wypad w plener zdecydujemy się go zabrać.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 5

Jest niestety ciężki i trochę nieporęczny. Można co prawda dokupić do niego specjalny pasek, który pozwoli zawiesić go sobie na ramieniu. To pozwolić zabrać go na piknik czy nad jezioro. Niestety paska nie ma i trzeba kupić go osobno.

Recenzja FUGOO XL Sport w AppleMobile.pl 7

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(2)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *