Recenzja etui MOFT Snap Phone Case dla iPhone 13 Pro
Recenzja etui MOFT Snap Phone Case dla iPhone 13 Pro

Recenzja etui MOFT Snap Phone Case dla iPhone 13 Pro

0

MOFT to nowa marka, która podbija coraz większą rzeszę użytkowników produktów Apple swoimi oryginalnym pomysłami i świetnym wykonaniem. MOFT Snap Phone Case to etui dla iPhone’a 13 Pro, które nadaje mu ciekawego wyglądu, a przy tym chroni wszystkie newralgiczne elementy telefonu.
Chyba każdy iPhone miał jakieś swoje newralgiczne miejsca wynikające z konstrukcji. Pamiętacie pierwszego iPhone’a, tego, który nigdy nie był oficjalnie dostępny na polskim rynku?

On na przykład wyrywał włosy z brody. A iPhone’a 4 i jego bandgate, przez który jeśli źle trzymaliśmy telefon, to tracił zasięg? No właśnie. W zasadzie każdy iPhone ma jakiś swój feler – mniejszy lub większy.

W przypadku iPhone’a 13 Pro jest to fatalnie wystająca wyspa kamer, niezwykle narażona na uszkodzenie przy każdym odłożeniu telefonu na blat.

MOFT Snap Phone Case dla iPhone 13 Pro został tak zaprojektowany, aby odłożenie smartfonu na stół czy biurko, nie powodowało każdorazowo uderzenia aparatami o powierzchnie. Dzięki odstającemu kołnierzowi ponad wysokość obiektywów uderzamy kołnierzem, nie telefonem. Przy tym trzeba przyznać, że inżynierom MOFT udało się tak wyprofilować kołnierz, że jest on niemal niezauważalny.


Etui jest też ciekawe kolorystycznie. Chyba pierwszy raz widzę położenie bardzo jasnej bieli z przezroczystymi elementami.

Co więcej, nie tylko mi się to podoba, ale chyba po raz pierwszy podoba mi się ciemny telefon, który posiadam w połączeniu z biało-transparentnym etui. Nigdy wcześniej nie byłem przekonany do połączenia białego etui czy przezroczystego z telefonem w moim wariancie kolorystycznym. A tutaj proszę – wygląda to mega.


MOFT przygotował swoje etui tak, aby chroniło nie tylko wspomniane kamery czy tył i krawędź obudowy, ale również dolną część przy złączu ładowania co nie jest oczywiste oraz wyświetlacz poprzez krawędź wystając ponad ekran.

Jest też coś, co ucieszy fanbojów – transparentny otwór na wysokości logo producenta, aby było dokładnie widać, jaki kryje się telefon w tym etui ;-).


Praktycznym dodatkiem jest ukryty MagSafe w samym etui. Dzięki temu możemy korzystać z wszelkich akcesoriów MagSafe, mimomimo, że ubierzemy telefon w ten ochraniacz. Możemy zatem skorzystać z wysokowydajnej ładowarki indukcyjnej MagSafe, powerbanka Magsafe czy portfela z podstawką MagSafe, choćby takim, jaki niedawno testowałem również od marki MOFT.


Po założeniu etui na telefon muszę przyznać, że przyjemnie trzyma się go w ręce. Ogromną zaletą jest to, że etui niemal wcale nie powiększa optycznie gabarytów urządzenia. Również podczas trzymania go w ręce, chwytamy go pewnie, a telefon wydaje się smukły na tyle, na ile tak duży smartfon, jakim jest iPhone 13 Pro, można nazwać smukłym.


Przycisk Sleep, jak również klawisze regulacji głośności mają silikonowe nakładki. Pracują one OK. Natomiast wolę jednak bardziej sztywne klawisze w postaci ruchomych nakładek z plastiku czy aluminium, niż takie rozwiązanie jak jest tutaj.

To jednak moja czysto subiektywna ocena, wynikająca z tego, że do tej pory właśnie z takim przyciskiem etui noszę na co dzień. Jeżeli szukacie solidnego, dobrze dopasowanego i ładnego etui, MOFT Snap Phone Case z obsługą MagSafe będzie bardzo dobrym wyborem.

Etui do recenzji dostarczył sklep internetowy ZGSKLEP.PL

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Wygląda genialnie!
  • Chroni obiektywy aparatów
  • Chroni ekran
  • Chroni dolną krawędź
  • Kompatybilny z MagSafe

Wady

  • Przycisk włącznika wolę twardszy
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *