Recenzja MOFT SNAP-On Phone Stand & Wallet | Portfel i stojak MagSafe dla iPhone
Recenzja MOFT SNAP-On Phone Stand & Wallet | Portfel i stojak MagSafe dla iPhone

Recenzja MOFT SNAP-On Phone Stand & Wallet | Portfel i stojak MagSafe dla iPhone

0

Wprowadzenie do ostatnich modeli iPhone’a rozwiązania MagSafe spowodowało pojawienie się na rynku wielu różnych akcesoriów korzystających z tego mocowania. Jednym z nich jest portfel z funkcją stojaka dla iPhone’a od marki MOFT.

Jeden gadżet. Trzy funkcje. 

To proste ale jakże praktyczne akcesorium powinno być obowiązkową pozycją dla każdego użytkownika telefonu z MagSafe. No bo ile razy w ciągu dnia chcielibyście ustawić sobie telefon, aby uwolnić ręce nie przerywając rozmowy telefonicznej na Face Time czy oglądania TikToka? Ile razy zapieraliście telefon o butelkę z wodą czy kubek z kawą, aby ten i tak się zsunął i pacnął o blat podczas oglądania YouTube czy Netflixa? Jeżeli znacie ten problem bardzo dokładnie, to te akcesorium powinno was zainteresować.

MOFT Snap-On Phone Stand & Wallet, to niewielkich rozmiarów nakładka wykonana z tworzywa imitującego naturalną skórę. Producent zapewnia, że jest to tworzywo w pełni wegańskie i musze przyznać, że dobrze iż o tym mówi, ponieważ jakość tego tworzywa do złudzenia przypomina powierzchnię czegoś co jeszcze niedawno biegało po tym świecie.

Gruba „skóra” z grubymi przeszyciami. Przyjemna w dotyku powierzchnia, to w zasadzie tyle, a w zasadzie, aż tyle, co można powiedzieć o tym gadżecie tuż po rozpakowaniu z jednorazowo otwieranego opakowania.

SNAP-On nie posiada żadnego widocznego mocowania. Korzysta z technologii MagSafe Apple, a co za tym idzie, można go używać z iPhone’ami 12 oraz 13. Wystarczy przysunąć nakładkę do obudowy telefonu, aby ta samoczynnie przylgnęła do jego obudowy.

Zastosowano w niej podwójne bardzo silne magnesy, dzięki czemu nakładka bardzo mocno trzyma się obudowy i nie ma w zasadzie co się martwić, że sama odpadnie.  Producent nazywa ją portfelem. Czy to dobre określenie dla tego urządzenia?

To zależy od tego, czego oczekujecie od portfela. Jeżeli wyłącznie przechowania karty płatniczej albo wejściówki na siłownie, to owszem. Może to być portfel. Jeżeli natomiast chcecie trzymać w tym gotówkę, to już gorzej. MOFT ma jedną kieszonkę, która mieści jedna kartę plastikową i to w zasadzie koniec jego funkcjonalności portfelowej. Natomiast w dzisiejszych czasach gdy nie musimy mieć przy sobie dokumentów auta, prawo jazdy i dowód mamy w aplikacji, a płacimy telefonem za pomocą Apple Pay, taki mikro portfel na kartę, której nie da się jeszcze mieć w telefonie, może komuś robić robotę.

Jednak funkcja portfela, to nie jedyna, która ten mały gadżet oferuje. Poza nią, MOFT to mocowanie dla Magnetic Sticky Pads, czyli naklejki pozwalającej na przykład na kokpicie samochodu lub ścianie w domu zamocować telefon. To jednak nie wszystko, największą robotę w tym akcesorium robi stojak, który pozwala wygodnie i szybko ustawić telefon w pionie i poziomie, w zależności od tego czy chcemy pogadać na Face Time, pooglądać TikToki czy może jakiś film w trybie horyzontalny.

 

Odciągamy nóżkę i już nakładka staje się świetną podstawką.

 

Działa to świetnie i w każdych warunkach. Jeżeli poszukujecie takiego gadżetu, to ma go w ofercie ZGSKLEP.PL

4.8/5 - (13)
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *