Recenzja Baseus Data Cable Kit USB-C

Recenzja Baseus Data Cable Kit USB-C

Recenzja Baseus Data Cable Kit USB-C

0

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy skazani na standard w postaci USB-C. Trudno dziś znaleźć nowe urządzenie, które nie byłoby zasilane lub nie komunikowało się za pomocą tego standardu. Już nawet Apple zaczęło go używać w swoich komputerach i tabletach, a wszystko wskazuje na to, że Unia Europejska zmusi kalifornijską firmę do jego stosowania również w smartfonach.

Baseus Data Cable Kit to ciekawa propozycja dla osób, które mają urządzenia z portem USB-C, ale cierpią na problem braku przewodów do nich. W zestawie z Baseus Data Cable Kit znajdziemy aż dwa przewody, które na jednym końcu wyposażone są w póki co najbardziej popularne złącze USB typu A, a z drugiej strony mają wtyk typu C.

Przewody wyglądają na bardzo solidne. Mają grube kable z giętką, acz grubą izolacją. Zakończone są solidnym obudowami z tworzywa sztucznego. Jak zapewnia producent, wysokiej jakości PVC użyte do stworzenia izolacji gwarantuje, że przewód z czasem nie będzie robił się żółty, jak to się ma w przypadku przewód konkurencji o niskiej jakości.

Dużą zaleta przewodu od Baseus jest jego długość. Każdy z nich ma aż 150 centymetrów długości, dzięki czemu pozwoli na skorzystanie z niego w wielu sytuacjach. Jeżeli szukamy przewodu, który bez problemu sięgnie od zasilacza wpiętego do gniazdka przy podłodze aż do szafki nocnej, ten kabel z powodzeniem nam to umożliwi.

Dodatkowo producent umieścił na nich specjalnej opaski na rzep. Można nim spiąć kabel jeżeli mamy jego nadmiar lub chcemy wygodnie go zabrać w podróż. Uniwersalność tego przewodu potwierdzają parametry.

Wspiera on szybkie ładowanie i może zasilać urządzenia z mocą 40W przy natężeniu do 5A. To bardzo duża moc, która pozwoli zasilić nawet niewielki komputer, a także wszystkie smartfon i niemal każdy tablet.

Zestaw przewodów można zamówić za niewiele ponad 20 złotych na Ali. Link do oferty macie tutaj https://pl.aliexpress.com/item/1005002158799021.html

Recenzja Baseus Data Cable Kit USB-C

5/5 - (18 votes)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.