Przezroczysty uchwyt Hama do iPhone 4
0

Przezroczysty uchwyt Hama do iPhone 4

0

Uchwyt samochodowy Hama dla iPhone 4Firma Hama wprowadza do sprzedaży przezroczysty uchwyt dla multimedialnego smartfona iPhone 4. Zaletą tego produktu jest solidnie wykonanie. Produkt wyprodukowano w Niemczech, a jak nie jak praktycznie wszystko – w Chinach.

Solidna, przezroczysta konstrukcja – o nazwie Exclusive Ice – wyposażona została w przyssawkę zapewniającą mocne trzymanie. Dzięki wykonaniu uchwytu z przezroczystego tworzywa, produkt nie kontrastuje z przednią szybą w takim stopniu, jak standardowe, czarne odpowiedniki. Niemieccy konstruktorzy kierowali się przekonaniem, że im mniej rzeczy rozprasza kierowcę, tym lepiej. Jednocześnie urządzenie pasuje do wnętrz każdego pojazdu – niezależnie od koloru tapicerki oraz plastików czy skóry.

Konstruktorzy urządzenia zadbali o możliwość wygodnego dostosowania położenia smartfonu do indywidualnych potrzeb. Duży nacisk na ergonomię obsługi wynika z faktu, że wiele takich czynności odbywa się podczas jazdy i nie powinno zbytnio angażować kierowców. Przezroczysty uchwyt Exclusive Ice zapewnia możliwość obrócenia smartfona o 360 stopni w obu kierunkach. Solidna blokada ustawienia ma za zadanie utrzymać ekran iPhone’a 4 w odpowiednim położeniu nawet w czasie jazdy po „kocich łbach”. W zestawie znajduje się Connector – samoprzylepny adapter do przyssawki. Umożliwia montaż uchwytu nie tylko na szybie, ale także na desce rozdzielczej.

Sugerowana przez Hama cena sprzedaży uchwytu Exclusive Ice wynosi 149,90 zł.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *