Rowerowy uchwyt do iPhone 4 na ciepłe dni
0

Rowerowy uchwyt do iPhone 4 na ciepłe dni

0

Uchwyt na rower dla iPhone 4Niemiecka firma Hama wprowadza do sprzedaży rowerowy uchwyt dla multimedialnego smartfona iPhone 4. Z pewnością ten gadżet przyda się podczas wycieczek.

Niemiecki produkt wyposażono w śrubę, która odpowiada za utrzymanie smartfonu na kierownicy w najbardziej wyboistym terenie. Dzięki głowicy kulowej możliwe jest optymalne ustawienie ekranu w zależności od pozycji jadącego na rowerze. Bezpieczny mechanizm blokowania ustawienia sprawia, że iPhone 4 zachowa pożądaną pozycję przez cały czas wycieczki.

Uchwyt rowerowy Hama pozwala na wygodną obserwację ekranu, dzięki czemu użytkownik od razu widzi od kogo otrzymał SMS-a lub kto próbuje się z nim połączyć. Przewożenie iPhone 4 na kierownicy ułatwia też słuchanie muzyki przy użyciu słuchawek lub bez nich. Oczywiście w ten sposób możliwe jest również korzystanie z aplikacji rowerowych opracowanych specjalnie dla użytkowników iPhone 4 – do mierzenia dystansu, prędkości, oznaczania przejechanych tras, liczby spalonych kalorii i wielu innych przydatnych funkcji.

Sugerowana przez Hama cena sprzedaży uchwytu wynosi 49,90 zł.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *