Wielofunkcyjny futerał do iPhone 4 z podstawką
0

Wielofunkcyjny futerał do iPhone 4 z podstawką

0

Futerał Hama z podstawką dla iPhone 4Coraz częściej w sprzedaży pojawiają się różnego rodzaju podstawki do smartfonów i tabletów, które pełnią również inne funkcje (na przykład po rozłożeniu stanowią ochronną nakładkę na ekran). W taki właśnie trend wpisuje się nowe etui Exclusive do iPhone 4, który został wprowadzony do oferty Hama Polska.

Niemiecki futerał, zgodnie z zamysłem projektantów, spełnia trzy różne zadania. Po pierwsze chroni obudowę smartfona przed uszkodzeniami, a jednocześnie daje użytkownikowi dostęp do wszystkich funkcji. Po drugie etui zostało wyposażone w praktyczną podstawkę, która po rozłożeniu pozwala na postawienie iPhone 4 na blacie biurka. Na pochylony pod kątem ekran można wówczas patrzeć, jak na monitor komputerowy. Wreszcie ostatnią, ale dla wielu osób istotną kwestią jest estetyka. Białe, plecione etui Hama stanowi ozdobę smartfonu, który – choć jest uważany za niemal idealny pod względem wzornictwa – może po pewnym czasie nieco znudzić użytkownika klasyczną czernią obudowy.

Futerał Hama z podstawką dla iPhone 4

Na razie, jak donoszą media, białe smartfony Apple dostępne są na (nomen omen) czarnym rynku w Hong Kongu. Specjaliści koncernu z Redmond zdają sobie sprawę, że wielu użytkowników czeka na białą, oryginalną wersję ulubionego smartfona i zapowiadają, że pojawi się ona w sprzedaży jeszcze w tym roku. Jednak już teraz można cieszyć się jasnym obliczem iPhone 4 w wielofunkcyjnym etui Hama.

Sugerowana przez Hama cena sprzedaży futerału Exclusive wynosi 59,90 zł.

Oceń post
tags:
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *