Pierwsze wrażenia z Real Racing 2 HD na iPadzie 2
0

Pierwsze wrażenia z Real Racing 2 HD na iPadzie 2

0

O zwiększonych możliwościach iPada 2, związanych m.in. z zastosowaniem procesora A5 pisaliśmy już na początku marca. Nowa specyfikacja techniczna tego tabletu umożliwia uruchomienie gier na ekranie telewizora w pełnej rozdzielczości 1080p bez skalowania.

Wspominamy o tym ponownie, z uwagi na premierę oczekiwanej gry Real Racing 2 HD, która zgodnie z zapowiedzią ma maksymalnie wykorzystać możliwości iPada 2.

Gra ta została przygotowana z myślą, o grze na zewnętrznym ekranie o rozdzielczości 1920x1080p, z wykorzystaniem iPada jako kontrolera. W serwisie YouTube pojawiło się już wideo promujące grę, połączone z pierwszym gameplayem.

Gra stwarza świetne wrażenie wizualne, i na chwilę obecną jest najlepszym symulatorem jazdy przeznaczonym na platformę iOS.
Jak widać, w celu gry w tym trybie należy wykorzystać Digital AV Adapter, o którym szczegółowo pisaliśmy 2 tygodnie temu.

Real Racing 2 HD można nabyć na oficjalnej stronie Apple w cenie 9,99 dolarów.

Ta sama gra w wersji na iPhone’a otrzymała wiele wyróżnień, w tym dwa tytuły Game of the Year, przyznane przez Pocket Gamer. Należy się jednak spodziewać, że pozycja ta osiągnie jeszcze większy sukces z iPadem 2.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *