iOS 6 na początku września, jeszcze przed nowym iPhonem
0

iOS 6 na początku września, jeszcze przed nowym iPhonem

0

iOSNowa platforma mobilna Apple, iOS 6 Golden Master, zaprezentowana zostanie i upubliczniona najprawdopodobniej we wrześniu, na chwilę przed premierą nowej generacji iPhone’a, co ma pozwolić użytkownikom na zapoznanie się z systemem i zwiększenie automatycznie zainteresowania kolejną słuchawką od firmy spod znaku nadgryzionego jabłka.

Banery w Moscone Center ujawniły w zeszłym tygodniu, że Apple przygotowuje się do uchylenia rąbka tajemnicy odnośnie iOS 6 w czasie Worldwide Developers Conference. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wspomniane banery zawierają motto: ?Najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie.?

Chociaż jak na razie są to tylko przypuszczenia, to wszyscy spodziewają się kilku sporych modyfikacji w działaniu platformy od Apple – chodzi tutaj między innymi o większą integrację z usługą iCloud oraz Facebookiem, ale także i iTunes oraz App Store, rozbudowane możliwości usługi Spotlight, całkowicie nowy interfejs użytkownika oraz wdrożenie własnych, autorskich map przygotowanych przez Apple.

Czy w iPhonie 6 GM możemy spodziewać się większego ekranu, proporcji 16:9, kamery HD na przedniej ścianie, czy też metalowej obudowy? Aby uzyskać odpowiedź na te pytanie i przekonać się jak wyglądał będzie nie tylko sam iOS ale także i iPhone 6, musimy jeszcze trochę poczekać.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *