Apple zamknie iWork.com i usunie dokumenty użytkowników 31 lipca 2012r.
0

Apple zamknie iWork.com i usunie dokumenty użytkowników 31 lipca 2012r.

0

iWorkiCloud od Apple ma całkowicie zastąpić usługi oferowane przez serwis iWork.com i doprowadzić do jego zamknięcia w dniu 31 lipca 2012 roku, przez co użytkownicy stracą dostęp do swoich dokumentów znajdujących się na stronie. W wiadomości mailowej rozesłanej do użytkowników iWork.com 9 marca, możemy przeczytać, że Apple zaleca rozpoczęcie migracji na usługę iCloud przed wyznaczoną datą i pobranie wszystkich swoich dokumentów z wirtualnych serwerów na własne maszyny.

Co więcej, Apple stworzył dokument informacyjny zamieszczony na stronie, dzięki którym userzy mogą dowiedzieć się, że publiczna wersja beta iWork.com kończy działanie w lipcu. Firma spod znaku nadgryzionego jabłka oferuje dokładne instrukcje, jak pobrać dokumenty ze strony internetowej.

?Ostatniego roku, uruchomiliśmy iCloud, usługę pozwalającą na przechowywanie muzyki, zdjęć, dokumentów i na uzyskanie bardziej mobilnego dostępu do wszystkich z nich, z waszych urządzeń. Dzisiaj, iCloud przechowuje ponad 40 milionów dokumentów, zuploadowanych przez miliony korzystających z iWork.?

Należy przypomnieć, że iWork.com otwarty został na początku 2009 roku i miał na celu ułatwienie użytkownikom Maców współpracę z tymi konsumentami, którzy korzystają z Windowsa oraz Microsoft Office. Z czasem, odpowiednia aplikacja trafiła także na iOS i stała się jedną z nacjhętniej ściąganych w App Store, jeżeli chodzi o iPada.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *