Home Newsy Przeciek dotyczący cen nadchodzących modeli iPhone’a
Przeciek dotyczący cen nadchodzących modeli iPhone’a
0

Przeciek dotyczący cen nadchodzących modeli iPhone’a

0

Od jakiegoś czasu w sieci spekuluje się na jaką kwotę Apple wyceni standardową wersję flagowego modelu iPhone’a jaka zadebiutuje już we wrześniu tego roku. Smartfon o całkiem nowej konstrukcji uzbrojony w nowatorską technologię raczej tani nie będzie, a zdaniem niektórych ma to być najdroższy iPhone w historii kalifornijskiej firmy.

Już kilka miesięcy temu blogi technologiczne sugerowały, iż cena za nowego iPhone’a z pewnością przekroczy barierę 1000 dolarów i co więcej zbliży się nawet do pułapu 1200 USD. Niebagatelny wpływ na tak wysoką cenę mają podobno koszty produkcji urządzenia, choć ono samo nigdy nie należało do tanich na rynku.

W sieci ukazało się właśnie zdjęcie prezentujące rzekome ceny wszystkich wersji iPhone’a jakie trafią do oferty w tym roku. Na fotografii też zaobserwować można jak faktycznie nazywać się będą poszczególne odsłony smartfona. Na liście pojawia się nazwa flagowego modelu, który został określony mianem iPhone X Edition i będzie dostępny w dwóch wersjach pamięci na dane użytkownika – 128 oraz 256 GB. Pierwsza z nich miałaby być rzekomo wyceniona na kwotę lekko przekraczającą 1200 dolarów. Oznaczało by to, że w Polsce prawdopodobnie urządzenie to kosztowałoby 4.999 zł.

iPhone 7s oraz 7s Plus dostępny byłby w wariantach 32, 128 oraz 256 GB na dane użytkownika, a ceny kształtowałyby się podobnie jak obecnych wersji tego urządzenia.

Źródło: Onetech

 

Przeciek dotyczący cen nadchodzących modeli iPhone’a

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)