Home Newsy iPhone 8 trafi do sprzedaży 22 września
iPhone 8 trafi do sprzedaży 22 września
0

iPhone 8 trafi do sprzedaży 22 września

0

Benjamin Geskin, który w ostatnim czasie aktywnie uczestniczy w publikowaniu informacji związanych z nadchodzącymi modelami iPhone’a uaktualnił swój profil w serwisie społecznościowym Twitter o nową wiadomość. Ta ma sugerować premierę iPhone’a 8 w sklepach.

Najprawdopodobniej 12 września Apple zorganizuje konferencję, której najbardziej wyczekiwanymi bohaterami będą nowe modele iPhone’a, w tym rodząca emocje odsłona jubileuszowa. To właśnie iPhone 8 ma być przysłowiowym gwoździem programu wystąpienia kalifornijskiej firmy, choć sugeruje się, że model ten w pierwszej fazie sprzedaży będzie trudno dostępny.

Według informacji jakie podaje O2 – brytyjski operator sieci komórkowej iPhone 8 trafi na półki sklepowe już 22 września, czyli niespełna dwa tygodnie po prezentacji. Ciężko powiedzieć kiedy urządzenie zawita do Polski, bowiem w poprzednich latach przy okazji debiutu starszych modeli iPhone’a bywało z tym różnie. Można jednak założyć, że jabłkowy smartfon pojawi się początkowo w niektórych lokalizacjach i być może podobnie jak głośnik HomePod najpierw zawita do USA, Australii i Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie też jego stany magazynowe będą mocno ograniczone.

Sytuacja ma ulec poprawie pod koniec tego lub na początku przyszłego roku kiedy zwiększą się moce przerobowe.

Źródło: Twitter

 

iPhone 8 trafi do sprzedaży 22 września

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)