Home Newsy iPhone 8 z dedykowanymi mu funkcjami w systemie iOS 11
iPhone 8 z dedykowanymi mu funkcjami w systemie iOS 11
0

iPhone 8 z dedykowanymi mu funkcjami w systemie iOS 11

0

Nadchodzący flagowiec od Apple będzie wyróżniał się na tle tańszych braci na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze urządzenie posiadać ma nowy design, po drugie zaś dedykowane mu funkcje, których próżno szukać w pozostałych modelach. Jedną z takich opcji ma być Dock w systemie iOS 11, który przypominać ma ten znany z iPada Pro.

Platforma iOS 11 przyniosła sporo nowych funkcji dedykowanych wyłącznie jabłkowym tabletom w tym inną niż w iPhone’ach pracę Dock’a. Można w nim nie tylko umieszczać ulubione aplikacje. Nowy Dock bowiem zagnieżdża również ikony ostatnio otwartych programów przez co użytkownik ma do nich szybki dostęp. Ikony aplikacji w Docku są także bardziej interaktywne.

Ten element jak się okazuje ma prawdopodobnie znaleźć się we flagowym modelu iPhone’a, co będzie jedną z wielu rzeczy jakie wyróżnią go na tle tańszych wersji urządzenia. Brak tradycyjnego przycisku Home spowoduje również, że system w pewnych miejscach będzie się obsługiwać za pomocą dedykowanych gestów zarezerwowanych tylko dla tego modelu smartfona.

Źródło: Bloomberg

 

iPhone 8 z dedykowanymi mu funkcjami w systemie iOS 11

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)