Prezentacja iPhone’a 8 dopiero w 2018 roku?

Prezentacja iPhone’a 8 dopiero w 2018 roku?

0

Nieco zamieszania w tematykę premiery nowego modelu iPhone’a wprowadzają ostatnimi czasy analitycy banku Deutsche Bank twierdząc, że flagowiec kalifornijskiej firmy nie zostanie zaprezentowany w tym roku. Jego debiut ma być opóźniony nawet o kilka miesięcy ze względu na problemy związane z produkcją mocno zaawansowanych technologicznie komponentów.

Według wstępnych zapowiedzi iPhone 8 miał zostać zaprezentowany we wrześniu tego roku podczas konferencji Apple obok modeli 7s i 7s Plus. Niestety tylko te dwa ostatnie mają być chwilę po prezentacji dostępne w sklepach. Odsłona 8 w ograniczonej ilości ma rzekomo pojawić się na sklepowych półkach pod koniec tego roku, a sytuacja magazynowa ustabilizuje się na początku 2018.

Analitycy wspomnianego Deutsche Bank uważają jednak, że iPhone 8 w ogóle nie zostanie pokazany w tym roku. Jego oblicze świat ujrzy dopiero w 2018 roku, co ma być związane z wspomnianymi już problemami elementów konstrukcji urządzenia.

Warto jednak przypomnieć, iż wielu analityków szacuje, że iPhone 8 trafi do masowej produkcji na przełomie października i listopada, co może oznaczać rynkowy debiut smartfona datowany na przyszły rok.

Źródło: ValueWalk

 

Prezentacja iPhone’a 8 dopiero w 2018 roku?

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *