Kolejna, znakomita wizja iPhone’a 8

Kolejna, znakomita wizja iPhone’a 8

0

iPhone 8 chyba jak żaden inny model w przeszłości wzbudza tak wielkie zainteresowanie wśród użytkowników. Nadchodzący smartfon rodzi ciekawość świata, którą podsycają plotki o innowacyjnym wyglądzie i funkcjach jakie zostaną zaimplementowane w to urządzenie. Ma być ono przełomowe i znacznie różniące się od tego co znamy od lat, a to pobudza wyobraźnię mas.

Nie dziwi zatem, że tak wielu grafików stara się, bazując na treści licznych doniesień, zobrazować prawdopodobny wygląd wyczekiwanego urządzenia. W sieci pojawił się kolejny już koncept iPhone’a 8, który został zainspirowany nieoficjalnymi informacjami na temat designu. Jego autorem jest serwis iDropNews.

Urządzenie posiada podwójną kamerę iSight, której obiektywy zostały rozmieszczone pionowo, co według plotek ma mieć związek z zastosowaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości. To także kolejny koncept, w którym zaprezentowane dotykowy panel funkcyjny ulokowany pod głównym wyświetlaczem.
Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się pogłoski na temat takiego rozwiązania. Wspomniany obszar ma pełnić rolę informacyjną wyświetlając systemowe powiadomienia, czy przyciski funkcyjne dla konkretnych aplikacji. To również tu wbudowany będzie przycisk Home oraz czytnik Touch ID.

Na faktyczny wygląd urządzenia jednak przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Zdaniem części analityków iPhone 8 zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku, choć inni szacują datę nawet na początek przyszłego roku.

Źródło: iDropNews

 

Kolejna, znakomita wizja iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *