Home Newsy Pojemniejsza bateria w iPhone’ach w 2019 roku
Pojemniejsza bateria w iPhone’ach w 2019 roku
0

Pojemniejsza bateria w iPhone’ach w 2019 roku

0

Najnowszy raport wystosowany do inwestorów przez analityka Ming Chi Kuo odnosi się do kamery TrueDepth, która montowana będzie w jabłkowych smartfonach za dwa lata. Jak wiadomo w przyszłym roku technologia Face ID wraz ze skomplikowaną kamerą nie ulegną znacznej ewolucji, bowiem Apple ma skupić się jedynie na dopracowaniu tego rozwiązania. Ulepszeń można za to spodziewać się w 2019 roku. Niestety kamera TrueDepth kolejnej generacji wymagać będzie pojemniejszych niż obecnie baterii.

Tych właśnie zdaniem analityka można spodziewać się w 2019 i 2020 roku. Większe zapotrzebowanie na prąd ze strony skanera twarzy użytkownika ma być spowodowane znacznymi ulepszeniami w tej technologii, między innymi głębszym wsparciem dla dziedziny AR.

W tym samym raporcie pada także kilka zdań odnośnie smartfonów następnej generacji. Każdy z modeli jakie pojawią się w 2018 roku zostanie wyposażony w Face ID i rozwiązania znane z obecnego iPhone’a X w zakresie skanera twarzy. Potwierdzają się zatem plotki, iż czytnik linii papilarnych Touch ID na dobre wyjdzie z użytku. Jak sugeruje Ming Chi Kuo następca iPhone’a X ma otrzymać pojedynczą baterię w kształcie litery L, czyli konstrukcyjnie nieco inną od obecnej i cechującą się większą żywotnością. Większy model, czyli prawdopodobnie iPhone X Plus zostanie wyposażony w podwójny akumulator o mocy nawet 3300 lub 3400 mAh.

Źródło: Onetech

 

Pojemniejsza bateria w iPhone’ach w 2019 roku

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *