Home Newsy Promocja na filmy w iTunes Store
Promocja na filmy w iTunes Store
0

Promocja na filmy w iTunes Store

0

Wielbiciele kina i fani marki Apple przed nadchodzącymi świętami mogą liczyć ze strony kalifornijskiej firmy na promocyjną ofertę dotyczącą rozmaitych multimediów. W iTunes Store pojawiła się właśnie nie lada okazja, by nabyć ciekawe filmy w mocno obniżonej cenie. Wśród tytułów znaleźć można choćby „Mad Max – na drodze gniewu”, który oferowany jest w jakości 4k i cenie 19,90 zł.

To zaś tylko jedna z wielu pozycji, które przez krótki czas można mieć na własność nie uszczuplając mocno prywatnego portfela. Wszystkie promowane tytuły znaleźć można w dedykowanej zakładce „Christmas”. Jakby tego było mało Apple przygotowało również całe pakiety filmów, wśród których można znaleźć trylogie, czy produkcje konkretnego reżysera.

Warto dodać, iż obniżki cen są zróżnicowane i zależą od konkretnego filmu. NIektóre tytuły oferowane są w cenie 19,90 zł, inne 24,99 zł. Nowości, które stosunkowo niedawno trafiły do cyfrowej dystrybucji można nabyć już od 47,99 zł. Jak więc widać obniżki są dość spore i w zależności od materiału kształtują się na poziomie nawet 20 – 30 zł. Promocja rozpoczęła się 21 grudnia i zapewne potrwa tylko kilka dni. Zatem warto się spieszyć.

Źródło: Apple

 

Promocja na filmy w iTunes Store

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *