Home Newsy MacBook Touch – koncept komputera od Apple
MacBook Touch – koncept komputera od Apple
0

MacBook Touch – koncept komputera od Apple

0

Połączenie urządzenia dotykowego z tradycyjnym laptopem, to temat już nieco wyeksploatowany. Do tego wszystkiego Apple jak już wiemy nie zamierza iść tą drogą i tworzyć popularnej swego czasu wśród konkurencji hybrydy. Kalifornijska firma nie zamierza też łączyć systemu stacjonarnego z mobilnym o czym nie raz w wywiadach zapewniał sam Tim Cook. Nigdy nie mów nigdy jak mawiają i kto wie, co znajdzie się w ofercie giganta za lat kilka.

Wyobraźnia grafików także nie zna granic i co jakiś czas wykracza poza stereotypy brnąc gdzieś w odległą przyszłość. Kolejnym przykładem na powyższe może być najnowszy koncept MacBooka Touch, czyli jabłkowego laptopa z pełnym wsparciem dla obsługi dotykowej. Ciekawy projekt komputera został niedawno opublikowany na łamach szwajcarskiego serwisu Handy Abovergleich i łączy on daleko idącą innowacyjność z rozwiązaniami, które zapoczątkował iPhone X.

Mamy zatem do czynienia z laptopem wyposażonym w bezramkowy ekran typu OLED z wycięciem na kamerę TrueDepth oraz FaceTime oraz panel dotykowy zajmujący całą przestrzeń, w której zazwyczaj znajduje się klawiatura oraz gładzik Element ten jest mocnym rozwinięciem panelu dotykowego Touch Bar tyle że potrafi on wyświetlać powyższe elementy obsługi komputera wirtualnie wraz z Dockiem, a także inne w zależności od uruchomionej właśnie aplikacji w systemie.

Źródło: Handy Abovergleich

 

MacBook Touch – koncept komputera od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *