Bardzo ciekawy koncept MacBooka Pro

Bardzo ciekawy koncept MacBooka Pro

0

W ostatnim czasie sieć zdominowały koncepty nadchodzącego modelu jabłkowej słuchawki. Wielu grafików stara się bowiem za pomocą treści rozmaitych doniesień zobrazować prawdopodobny wygląd iPhone’a 8. Gorączkę oczekiwania na urządzenie potęguje też fakt, iż będzie ono w pewnym sensie innowacyjne konstrukcyjnie.

W tym roku zatem będziemy mieli do czynienia z nieco inną bryłą smartfona, co w połączeniu z nowymi funkcjami czyni z niego nie lada gratkę. Tymczasem w sieci ukazał się dość ciekawy koncept MacBooka Pro jaki mógłby ukazać się na rynku już w przyszłym roku.

Autorem wizualizacji jest Daniel Brunsteiner, który stworzył rendery komputera przyszłości. Twórca grafik skupił się na jednym elemencie konstrukcji laptopa, a mianowicie na jego klawiaturze pozostawiając obudowę praktycznie w nienaruszonym stanie. Maszyna na pierwszy rzut oka wygląda identycznie jak MacBook Pro z ekranem 15 cali z 2016 roku. Różnicę jednak stanowi powierzchnia dotykowa wyświetlająca wirtualną i zastępująca tradycyjną klawiaturę oraz gładzik. W wyświetlacz wbudowano również Touch Bar.

Ten ostatni po wykonaniu odpowiedniego gestu zwiększa się do rozmiarów pozwalających na swobodne wykonywanie prac graficznych i wykorzystanie do tego celu Apple Pencil lub jakiegokolwiek innego rysika.


Źródło: Daniel Brunsteine

 

Bardzo ciekawy koncept MacBooka Pro

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *