iPhone 8 opóźniony

iPhone 8 opóźniony

0

Ostatnimi czasy firmie Apple coraz częściej doskwierają opóźnienia premier sprzętowych. Każdy tego typu poślizg tłumaczony jest problemami jakie powstały na etapie produkcji urządzenia. Wszyscy pamiętają zapewne niedawne opóźnienia dotyczące rynkowego debiutu słuchawek AirPods.

Podobny los spotka zapewne flagowy model iPhone’a, a przynajmniej wiele na to wskazuje. Już parę tygodni temu serwis DigiTimes donosił, że iPhone 8 może mieć techniczne problemy związane z wbudowaniem czytnika Touch ID w powierzchnię dotykową ekranu.

Najnowszy raport chińskiego Daily Economic News dokłada kolejne pozycje do listy komplikacji. Zdaniem redaktorów serwisu premiera iPhone’a 8 może być opóźniona nawet do października – listopada tego roku ze względu na problemy związane z laminowaniem zakrzywionych ekranów OLED oraz komplikacje z produkcją sensora 3D. Ten ostatni ma być odpowiedzialny za rozpoznawanie twarzy użytkownika.

Inny scenariusz zakłada, że iPhone 8 pojawi się w sprzedaży jeszcze we wrześniu ale w mocno ograniczonej ilości egzemplarzy. Problemy z dostępnością urządzenia mają ustąpić na przełomie października i listopada.

Źródło: DigiTimes

 

iPhone 8 opóźniony

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *