Home Newsy iPhone 8s w jaskrawych kolorach – raport
iPhone 8s w jaskrawych kolorach – raport

iPhone 8s w jaskrawych kolorach – raport

0

Spekulacji na temat nadchodzących modeli iPhone’a ciąg dalszy. Tym razem głos w sprawie zabrał analityk Jun Zhang z firmy Rosenblatt Securities publikując raport zgodnie z treścią którego tej jesieni Apple zaprezentuje smartfona charakteryzującego się jaskrawymi kolorami obudowy. Urządzenie to ma być skierowane głównie do młodego użytkownika.

Najświeższy raport zakłada, iż na wrześniowej konferencji Apple oferta tej firmy poszerzy się o model 8s, czyli smartfona z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala, który sprzedawany będzie w jaskrawych kolorach takich jak żółty, różowy, a także w odcieniu niebieskiego.

Smartfon jak wspominano już wielokrotnie przy okazji różnych plotek będzie posiadał design inspirowany wyglądem iPhone’a X. Można zatem spodziewać się bezramkowego ekranu z charakterystycznym wcięciem w górnej części oraz wsparcia dla technologii Face ID. Całe przedsięwzięcie ma przypominać zabieg sprzed lat kiedy to Apple wprowadziło do oferty model 5c wyposażony w plastikową obudowę oraz nieco gorsze komponenty.

Warto przypomnieć, iż wraz z tym modelem pojawią się również następca iPhone’a X z ekranem o przekątnej 5,8 cala oraz model X Plus z wyświetlaczem 6,5 cala.

Źródło: AppleInsider

 

iPhone 8s w jaskrawych kolorach – raport

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *