Home Newsy Akcesoria do iMaca Pro na aukcji
Akcesoria do iMaca Pro na aukcji
0

Akcesoria do iMaca Pro na aukcji

0

iMac Pro, który zadebiutował w ofercie Apple w tym miesiącu sprzedawany jest w zestawie z akcesoriami dedykowanymi tylko temu urządzeniu. W skład dodatków wchodzi między innymi bezprzewodowa klawiatura Magic Keyboard 2, myszka Magic Mouse 2 oraz dodatkowo płatny gładzik Magic TouchPad 2. Każde z tych peryferiów charakteryzuje się kolorem gwiezdnej szarości i nie można nabyć ich w oficjalnych kanałach dystrybucji oddzielnie.

Już podczas prezentacji komputera w czerwcu tego roku Apple zakomunikowało, iż tylko nabywcy tej maszyny będą mogli korzystać z niniejszych wersji akcesoriów. Okazuje się jednak, że jeden ze świeżo upieczonych właścicieli iMaca Pro wystawił wymienione wyżej dodatki na aukcji w serwisie e-bay. Całość zestawu w skład którego wchodzi klawiatura, myszka oraz gładzik wycenił na kwotę bagatela 2499 dolarów amerykańskich.

Co ważne akcesoria sprzedawane są jako nierozłączna całość lecz aukcja opatrzona jest opcją „złóż ofertę” dzięki której zainteresowana kupnem osoba może zaproponować swoją cenę za zestaw – również niższą. Aukcja kończy się za cztery dni i jest to pierwsza tego typu okazja wejścia w posiadanie ciemnych peryferiów od Apple.

Źródło: 9To5Mac

 

Akcesoria do iMaca Pro na aukcji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)