Home Bez kategorii Akcesoria do iMaca Pro coraz częściej dostępne na aukcjach internetowych
Akcesoria do iMaca Pro coraz częściej dostępne na aukcjach internetowych

Akcesoria do iMaca Pro coraz częściej dostępne na aukcjach internetowych

0

Jakiś czas temu wspominaliśmy o pewnej aukcji w serwisie e-Bay, gdzie przedmiotem licytacji były akcesoria dedykowane komputerowi iMac Pro. Jak wiadomo tylko ta maszyna sprzedawana jest z peryferiami w ciemnym kolorze. Co więcej dodatków tych nie można nabyć drogą oficjalną oddzielnie. Nie trzeba było jednak długo czekać, aż te ostatnie staną się przedmiotem sprzedaży na wspomnianych już aukcjach internetowych.

Pierwsza taka rozpoczęta w grudniu zeszłego roku aukcja dotyczyła trzech akcesoriów, czyli bezprzewodowej klawiatury, myszki oraz gładzika, a cena za ten nierozłączny zestaw wynosiła 2499 dolarów z możliwością prowadzenia negocjacji. Obecnie w sieci pojawiło się więcej takich ofert. Ceny w zależności od zestawu kształtują się pomiędzy 500, a 1000 dolarów.

W serwisie e-Bay za 1000 dolarów można nabyć wspomnianą już klawiaturę, myszkę oraz gładzik wraz z czarnym kalem Lightning i naklejkami. Co ciekawe w serwisie tym można było również kupić samą klawiaturę. Jej cena wyniosła 285 dolarów. Na 500 dolarów został wyceniony zaś zestaw składający się z klawiatury oraz bezprzewodowej myszki od Apple.

Źródło: 9To5Mac

 

Akcesoria do iMaca Pro coraz częściej dostępne na aukcjach internetowych

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.