Home Newsy Nadchodzi serial dokumentalny od Apple o nietypowych domach
Nadchodzi serial dokumentalny od Apple o nietypowych domach
0

Nadchodzi serial dokumentalny od Apple o nietypowych domach

0

Ostatnio bardzo dużo się dzieje w temacie seriali telewizyjnych, nad którymi pracuje firma Apple, by niebawem ruszyć z miejsca usługę telewizyjną w ramach serwisu Apple Music. Plotki na temat nowej platformy pojawiły się już ponad rok temu, a teraz zagadnienie to nabiera prawdziwych rumieńców. Właśnie pojawił się kolejny donos związany z zamówieniem na kolejną produkcję, która miałaby znaleźć się w ofercie kalifornijskiej firmy.

Tym razem mowa jest o składającym się z dziesięciu godzinnych odcinków dokumencie opowiadającym o nietypowych domach i ich twórcach. Serial miały nazywać się „Dom”, a jego reżyserem będzie Matt Tyrnauer. Jest on znany między innymi z takich produkcji jak „Valentino: Ostatni cesarz wielkiej mody”.

Warto przypomnieć, iż tylko na przełomie ostatnich miesięcy pojawiły się informacje o innych produkcjach zleconych wytwórniom przez Apple. Są nimi między innymi kontynuacja serialu „Niesamowite historie” popularnego w latach 80-tych, „Are You Sleeping”, czyli historii kryminalnej opartej na popularnej książce, czy program telewizji śniadaniowej prowadzonym przez Jennifer Aniston i Reese Witherspoon.

Źródło: 9To5Mac

 

Nadchodzi serial dokumentalny od Apple o nietypowych domach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *