Home Newsy Kolejny serial telewizyjny od Apple
Kolejny serial telewizyjny od Apple
0

Kolejny serial telewizyjny od Apple

0

W natłoku informcji związanych z przygotowywaniem przez Apple oferty telewizyjnej jaka ma być udostępniona w ramach usługi Apple Music w niedalekiej przyszłości można się pogubić. Właśnie pojawiły się kolejne doniesienia o zamówieniu na następny serial, który wzbogaci ofertę materiałów wideo.

Raport opublikowany przez serwis Variety wspomina o kolejnej produkcji, która tworzona jest na zlecenie Apple, a jej tytuł to „Swagger”. Będzie ona opowiadać o życiu gwiazdy NBA Kevinie Durant’cie. Scenariusz bazować będzie głównie na wczesnych latach kariery koszykarza w Amateur Athletic Union i obejmie również swoim zasięgiem innych graczy tej ligii, trenerów oraz ich rodziny. Co ciekawe producentem wykonawczym tego serialu będzie sam Kevin Durant i jego firma Thirty Five Media.

Zgodnie z wieloma plotkami Apple pracuje równolegle nad kilkoma projektami związanymi z produkcjami telewizyjnymi zapewne po to, by na starcie usugi wideo mieć zróżnicowaną tematycznie i bogatą ofertę materiałów. Obecnie ma między innymi powstawać kontynuacja serialu „Niesamowite historie” popularnego w latach 80-tych, dwa tytuły SF, thhiller, parę dokumentów, czy program telewizji śniadaniowej.

Źródło: Variety

 

Kolejny serial telewizyjny od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *