Home Newsy Doniesienia o kolejnym serialu telewizyjnym od Apple
Doniesienia o kolejnym serialu telewizyjnym od Apple
0

Doniesienia o kolejnym serialu telewizyjnym od Apple

0

Ostatnio strasznie dużo dzieje się koło tematu usługi telewizyjnej sygnowanej logo Apple. Na przełomie kilku miesięcy do sieci trafiły informacje, iż gigant z Cupertino równolegle pracuje nad kilkoma produkcjami telewizyjnymi, a dokładniej rzecz ujmując zlecił nakręcenie kilku seriali wytwórniom filmowym. Plotki głoszą, że jeszcze w tym roku ruszy z miejsca jabłkowa usługa oferująca w modelu subskrypcyjnym programy, filmy oraz seriale.

Prawdopodobnie będzie ona oferowana w ramach platformy Apple Music, a przynajmniej wiele na to wskazuje. Kilka dni temu pojawił się kolejny donos związany z innym serialem, nad którym obecnie pracuje Apple. W chwili obecnej jednak niewiele wiadomo na temat fabuły tej produkcji. Wiadomo jedynie, iż będzie ona nosiła tytuł „See” i ma plasować się w gatunku SF.

Reżyserem tego serialu ma być Francis Lawrence odpowiedzialny między innymi za takie tytuły jak The Hunger Games: Cathing Fire” oraz nad „Mockingjay”. Co ciekawe za scenariusz ma być odpowiedzialny Steven Knight, który znany jest z prac nad serialem „Peaky Blinders”. Produkcja ma składać się z ośmiu odcinków.

Źródło: Deadline

 

Doniesienia o kolejnym serialu telewizyjnym od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *