Małe zmiany w iTunes Store

Małe zmiany w iTunes Store

0

Niespełna miesiąc temu pojawiły się oficjalne informacje pochodzące wprost z ust Eddy Cue, iż Apple zamierza w najbliższym czasie nieco przeorganizować zasoby iTunes Store przy okazji oferując nowe funkcje między innymi dotyczące podcastów. Zmienić się ma również serwis Apple Music, a w ramach tej usługi pojawią się z czasem także materiały wideo.

Póki co jednak Apple dokonało kosmetycznych zmian w obrębie działu z podcastami. Dotąd kategoria sklepowa nazywana była iTunes Podcast’s, a od paru dni uległa ona przemianowaniu na Apple Podcast’s.

Jak widać zmiana jest nieznaczna, choć może ona dać początek zapowiedzianej reorganizacji sklepu iTunes. Może to oznaczać, że już niedługo, być może wraz z nowymi wersjami systemów od Apple, w iTunes pojawią się osobne działy poświęcone muzyce, wideo oraz innym treściom. Mamy już Apple Music, Apple Podcast, więc analogicznie mogłaby pojawić się sekcja Apple Video, w której firma oferowałaby filmy, programy oraz seriale na żądanie.

Czas pokaże dokąd zmierza Apple. Na temat serwisu wideo jednak mówi się już od dość dawna. Pierwsze programy mają rzekomo pojawić się jeszcze wiosną tego roku.

Źródło: Appl

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *