Rysunek techniczny iPhone’a 8 i Touch ID na plecach

Rysunek techniczny iPhone’a 8 i Touch ID na plecach

1

Dwa tygodnie temu na rynku zadebiutował Samsung Galaxy S8 i od razu wywołał falę zauroczenia wśród użytkowników. Smartfon niemal wszystkim przypadł do gustu, choć część osób krytykowała czytnik linii papilarnych umieszczony w tylnej części obudowy. Podobne rozwiązanie może pojawić się we flagowym modelu iPhone’a.

Wskazują na to rysunki techniczne, za publikacją których stoi serwis Weibo. Jak twierdzą redaktorzy azjatyckiego portalu schemat pochodzi wprost z fabryki Foxconn, choć całość należy traktować z lekkim przymróżeniem oka. Znajdujące się na projekcie urządzenie posiada mocno zminimalizowane ramki wokół ekranu, kamery główne umieszczone wertykalnie i czytnik Touch ID ulokowany tuż pod logo Apple w tylnej części obudowy.

Takie rozwiązanie ma być podyktowane problemami z jakimi firma boryka się w kwestii zespolenia czytnika z ekranem dotykowym. Rysunek zatem może być jednym z kilku projektów, nad którymi pracowało Apple. Warto również zwrócić uwagę na rozmiary iPhone’a uwiecznione na schemacie. Jeśli okaże się on autentyczny, to flagowiec z tego roku będzie niewiele większy od iPhone’a 7.

Nowe modele iPhone’a zostaną zaprezentowane we wrześniu, choć iPhone 8 na rynku pojawi się nieco później niż tańsze odsłony smartfona.

Źródło: 9To5Mac

 

Rysunek techniczny iPhone’a 8 i Touch ID na plecach

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *