Home Newsy Podróbka AirPower już jest
Podróbka AirPower już jest
0

Podróbka AirPower już jest

0

AirPower to akcesorium, na które z pewnością czeka wielu właścicieli iPhone’ów wspierających ładowanie indukcyjne, czyli modeli z zeszłego roku. Produkt będący niczym innym jak podstawką umożliwiającą to ostatnie ma pojawić się w ofercie na początku tego roku zapewne wraz z odpowiednim etui do słuchawek AirPods.

AirPower będzie bardzo wygodnym gadżetem, bowiem umożliwi jednoczesne ładowanie akumulatora iPhone’a, Apple Watch’a oraz słuchawek AirPods wyposażonych we wspomniane, specjalne etui. Na chwilę obecną jednak niewiele wiadomo odnośnie dokładnej daty debiutu tego akcesorium w sklepach Apple, nieznana jest również cena ładowarki indukcyjnej.

Szacuje się nieoficjalnie, iż ta ostatnia może sięgać nawet 1000 zł. Tymczasem podobny wynalazek posiada w swojej ofercie jedna z chińskich, małych firm. Oferowany przez nią produkt jest podróbką AirPower, choć nieco mniejszych rozmiarów, pozwalającą na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń: iPhone’a oraz Apple Watch’a. Jej cena to zaledwie 15 dolarów.

Źródło: Onetech

 

Podróbka AirPower już jest

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *