Home Newsy Ładowarka AirPower za 999 zł?
Ładowarka AirPower za 999 zł?
0

Ładowarka AirPower za 999 zł?

0

Już jutro rusza sprzedaż iPhone’a X, który wraz z modelami 8 oraz 8 Plus został po raz pierwszy zaprezentowany we wrześniu tego roku. Spora część użytkowników w nowych produktach ceni sobie funkcję ładowania indukcyjnego i zapewne po raz kolejny sięgnie do portfela kiedy tylko na rynku pojawi się dedykowana ładowarka AirPower.

Ta zgodnie z lakonicznym komunikatem kalifornijskiej firmy zagości w ofercie dopiero w przyszłym roku. Gadżet jest o tyle ciekawy, iż umożliwia jednoczesne ładowanie trzech urządzeń – jednego z nowych modeli iPhone’a, Apple Watch’a oraz słuchawek AirPods pod warunkiem, że te ostatnie wyposażone będą w nowe etui wspierające ładowane indukcyjne. To ma pojawić się w ofercie giganta z Cupertino już w grudniu.

Poza ogólnikową informacją dotyczącą debiutu tego akcesorium oraz wspomnianej już funkcjonalności nie wiadomo na jego temat zbyt wiele. Nie jest znana również cena jaką Apple zażyczy sobie za nowy produkt. Pewnych danych może jednak dostarczać oferta polskiego sklepu internetowego x-kom, w którym niedawno pojawiła się ładowarka AirPower wyceniona na 999 zł. Póki co nie wiadomo, czy sklep posiada obecnie dokładne dane związane z ceną, czy ta jest tylko szacunkiem, który w momencie pojawienia się ładowarki na rynku zostanie zaktualizowany.

Można jednak mieć pewność, że AirPower nie będzie tanim produktem. Konkurencyjne, dostępne już najtańsze ładowarki indukcyjne pozwalające na obsługę jednego tylko urządzenia wyceniane są na kwotę pomiędzy 200, a 300 zł. Można więc przyjąć, że za jabłkową ładowarkę z pewnością zapłacimy ponad 500 zł.

Źródło: x-kom

 

Ładowarka AirPower za 999 zł?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)