Home Newsy Niewiele zmian w przyszłorocznych modelach iPhone’a
Niewiele zmian w przyszłorocznych modelach iPhone’a
0

Niewiele zmian w przyszłorocznych modelach iPhone’a

0

W sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji związanych z debiutem przyszłorocznych modeli iPhone’a. Zdaniem analityka Ming Chi Kuo, który słynie z trafnych spekulacji zmian konstrukcyjnych za rok nie będzie zbyt wiele. Apple ma bowiem skupić się głównie na kwestiach związanych z dostępnością swoich smartfonów.

Modele iPhone’a, które zostaną zaprezentowane w 2018 roku nie będą znacznie różnić się od poprzedników. Firma nie zajmie się także ulepszaniem kamery TrueDepth, a więc rozwiązanie to dwanaście miesięcy później pozostanie praktycznie w niezmienionej formie, znanej z iPhone’a X. Apple skupi się głównie na zaspokojeniu popytu na nowe urządzenia.

Przyszłoroczne modele zatem nie dość, że pojawią się na czas, to jeszcze ich dostępność będzie stabilna. Firma ma rzekomo w nadchodzących miesiącach zająć się również obniżeniem kosztów produkcji, co ostatecznie przyczyni się do spadku cen w jakich oferowane będą nadchodzące urządzenia.

Warto przypomnieć, że zgodnie z treścią niedawnych plotek w przyszłym roku do oferty trafią dwaj następcy iPhone’a X. Jedno z urządzeń ma być wyposażone w ekran o przekątnej 5,85 cala, a drugie charakteryzować się ma wyświetlaczem o przekątnej aż 6,46 cala.

Źródło: AppleInsider

 

Niewiele zmian w przyszłorocznych modelach iPhone’a

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)