Home Newsy HomePod już niedługo w sklepach?
HomePod już niedługo w sklepach?
0

HomePod już niedługo w sklepach?

0

Styczeń już na półmetku, a na temat daty debiutu rynkowego głośnika HomePod praktycznie nic nie wiadomo. Urządzenie według wstępnych zapowiedzi miało ukazać się w grudniu zeszłego roku jednak wydarzenie to zostało z niewiadomych przyczyn opóźnione. Prawdopodobnie Apple borykało się z produkcją tego produktu lakonicznie informując, iż trafi on do sprzedaży na początku 2018 roku.

Pierwsza połowa stycznia już za pasem, a Apple wciąż milczy w temacie głośnika HomePod. Ostatnie, nieoficjalne informacje jednak sugerują, iż jego premiera może być bliska. Świadczyć o tym mają pierwsze dostawy tego urządzenia jakie odbiera Apple od fabryki Inventec zajmującej się jego produkcją.

Głośnik HomePod po raz pierwszy został zaprezentowany w czerwcu zeszłego roku podczas konferencji WWDC. Został wyceniony na 349 dolarów amerykańskich. Niestety w całym 2018 roku na rynek trafi zaledwie 10-12 milionów egzemplarzy tego urządzenia, co przyczyni się z pewnością z problemami z jego dostępnością. Głośnik prawdopodobnie w pierwszej kolejności trafi na rynek amerykański, Wielkiej Brytanii oraz Australii.

Źródło: Taipei Times

 

HomePod już niedługo w sklepach?

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *