Home Newsy Kolejne iPhone’y z mniejszym wcięciem
Kolejne iPhone’y z mniejszym wcięciem
0

Kolejne iPhone’y z mniejszym wcięciem

0

Jedną z bardziej rzucających się w oczy cech charakterystycznych flagowego modelu iPhone’a jest wcięcie w górnej części ekranu, które skrywa moduł odpowiedzialny za technologię Face ID, kamerę oraz głośnik. Element ten jest również krytykowany przez sporą część użytkowników, którzy uznają go za wadzący podczas przeglądania zawartości wyświetlanej na ekranie.

Jak donosi serwis ETNews wcięcie w kolejnych generacjach jabłkowej słuchawki ma zostać pomniejszone. Mowa jest o modelach jakie wejdą do oferty w przyszłym roku. Zabieg taki będzie możliwy dzięki połączeniu modułu TrueDepth z przednią kamerą, co ma zaoszczędzić miejsce i tym samym umożliwić miniaturyzację wspomnianego wcięcia.

W tym samym raporcie przeczytać można, iż kalifornijska firma pracuje również nad ulepszeniem technologii Face ID. Komponenty dla niej ma niedługo dostarczać firma LG Innotek, która wraz z Apple zainwestowała pokaźną sumę pieniędzy na budowę odpowiednich linii produkcyjnych. Podaż na technologię rozpoznawania twarzy ma mocno wrosnąć w 2019 roku kiedy to większość urządzeń z Cupertino zostanie w nią wyposażona, a Touch ID przejdzie do lamusa.

Źródło: MacRumors

 

Kolejne iPhone’y z mniejszym wcięciem

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *