Apple wydaje kolejne bety systemów iOS 11.2.5 oraz tvOS 11.2.5

Apple wydaje kolejne bety systemów iOS 11.2.5 oraz tvOS 11.2.5

0

Po aktualizacji poglądowej wersji systemu stacjonarnego od Apple jaka ujrzała światło dzienne na początku tego tygodnia przyszedł czas na inne jabłkowe platformy. Dzisiaj wieczorem na serwerach giganta z Cupertino bowiem znajdziecie szóste już odsłony beta oprogramowania iOS 11.2.5 oraz tvOS 11.2.5. Pliki instalacyjne obu softów trafiły niemalże w tym samym czasie zarówno do zarejestrowanych deweloperów jak i osób uczestniczących w programie publicznych testów.

Podobnie jak w przypadku stacjonarnego odpowiednika, a także poprzednich odsłon testowych oprogramowania mamy głównie do czynienia z poprawkami skupiającymi się na błędach, stabilności działania oraz kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

Co bardzo prawdopodobne platforma iOS 11.2.5 oficjalnie zostanie udostępniona prawdopodobnie wraz z debiutem rynkowym głośnika HomePod. Mogą na to wskazywać wzmianki o wsparciu dla technologii AirPlay 2 jakie zaimplementowano w testową wersję tego softu, a także plotki o tym, że pierwsze dostawy urządzenia audio właśnie odebrało Apple z fabryki.

Źródło: Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *