Kolejne bety nowych systemów od Apple już dostępne

Kolejne bety nowych systemów od Apple już dostępne

0

Po blisko dwóch tygodniach od wydania pierwszych wersji poglądowych najnowszych systemów od Apple firma wydaje dla nich aktualizację kierowaną póki co wyłącznie do deweloperów. 

Drugich wersji beta doczekało się oprogramowanie macOS High Sierra, iOS 11, tvOS 11 oraz watchOS 4. Wciąż jednak na pliki instalacyjne nie mogą liczyć osoby biorące udział w programie publicznych testów. Prawdopodobnie nowe systemy znajdą się w nim dopiero pod koniec miesiąca wraz z trzecimi betami.

Najnowsze wersje poglądowe systemów zawierają głównie poprawki błędów jakich sporo doszukano się w poprzedniej odsłonie tego oprogramowania. Apple skupiło się rownież na poprawie stabilności działania i dokonało niewielkich poprawek w zakresie UI użytkownika. Przykładem jest choćby lekko zmienione Centrum Sterowania w systemie iOS 11.

W tym ostatnim również zmieniono kolor dymków w efekcie Echo zaimplementowanym w aplikację Wiadomości. Teraz ów element graficzny mieni się na pomarańczowo. Działa już także funkcja „Nie przeszkadzać podczas jazdy”. Wcześniej opcja ta była wyłączona z użytku.

Źródło: Apple

 

Kolejne bety nowych systemów od Apple już dostępne

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *