Pierwsze podróbki iPhone’a 8

Pierwsze podróbki iPhone’a 8

0

Najnowszy, flagowy model iPhone’a zostanie zaprezentowany światu dopiero za kilka miesięcy. Mimo, że do jesieni pozostało jeszcze trochę czasu, to wyczekiwany, jabłkowy smartfon od dłuższego czasu bywa wdzięcznym tematem wielu plotek i rzekomych przecieków. To dzięki nim, a także licznym konceptom publikowanym w sieci można mieć pewien obraz jak prawdopodobnie wyglądać będzie to urządzenie.

Wszystkie te nieoficjalne informacje, choć wciąż niepotwierdzone mają jednak wspólny mianownik. Są nim pewne stałe cechy konstrukcyjne iPhone’a 8 takie jak choćby podwójna kamera iSight, której obiektywy rozmieszczone są wertykalnie, czy brak czytnika linii papilarnych w przedniej części panelu smartfona. Na bazie tych doniesień w Chinach powstały już pierwsze podróbki iPhone’a 8.

W serwisie społecznościowym Twitter znalazły się za sprawą Benjamina Geskin’a zdjęcia prezentujące azjatyckie klony jabłkowego smartfona z przyszłości. Nie wiadomo jednak, czy uwiecznione na fotografiach urządzenia są egzemplarzami w pełni działającymi. Podróbki posiadają cechy, o których głośno jest ostatnimi czasy w sieci. Na uwagę zasługuje również pewien drobiazg. Otóż czytnik linii papilarnych znalazł się w części tylnej obudowy, tuż pod logo Apple.

Czy tak faktycznie będzie wyglądał oryginał?

Ciężko wypowiedzieć się w tym temacie, choć wydaje się, że umieszczenie Touch ID z tyłu urządzenia, to krok w tył w sensie konstrukcyjnym. Mało estetycznie również wygląda przednia część zaprezentowanej podróbki, a jak wiadomo Apple skupia na designie sporo swojej uwagi. Na fakty zatem musimy jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Twitter

5/5 - (1)
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *