Klon iPhone’a 8

Klon iPhone’a 8

0

Wciąż mimo wielu przecieków wielką niewiadomą jest faktyczny i ostateczny wygląd iPhone’a 8. Jego konstrukcję poznamy dopiero we wrześniu tego roku kiedy to Apple po raz pierwszy zaprezentuje swoje urządzenie światu. Nie przeszkadza to jednak niektórym producentom elektroniki oferować produkt mający być rzekomym klonem jabłkowego smartfona, na którego wszyscy wciąż czekamy.

Podróbkę powstałą w Chinach postanowili sprawdzić organoleptycznie twórcy kanału EverythingApplePro, który subskrybować można w serwisie YouTube. Klon iPhone’a 8 powstał co oczywiste na bazie plotek opisujących prawdopodobny wygląd smartfona z Cupertino. Chiński odpowiednik urządzenia posiada pojemnościowy przycisk Home, czyli taki jaki występuje w obecnych modelach iPhone’a. Nic jednak nie wiadomo na temat czytnika linii papilarnych, który w podróbce mógł zostać pominięty.

W urządzeniu wykorzystano również zwykły ekran o wielkości znanej z iPhone’a 7, choć producent wykorzystał charakterystyczny przedni panel dający złudzenie, że wyświetlacz jest lekko zaokrąglony i większy. Po uruchomieniu quasi iPhone’a 8 oczom użytkownika ukazuje się system Android z nakładką imitującą wygląd platformy iOS. Produkt oferowany jest między innymi w kolorze czerwonym.

Źródło: YouTube

 

Klon iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *