Home Newsy Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s Plus
Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s Plus
0

Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s Plus

0

Można napisać, że to już pewne, iż w tym roku Apple wprowadzi do oferty trzy nowe modele iPhone’a. Od miesięcy spekuluje się, że na wrześniowej konferencji pojawi się obok iPhone’a 8, czyli odsłony flagowej smartfona wariant 7s oraz 7s Plus. Dwa ostatnie modele mają być odświeżonymi wersjami poprzedników. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s Plus.

Upublicznił je Sonny Dickson. Fotografie przedstawiają atrapę iPhone’a 7s Plus wyprodukowaną prawdopodobnie w tej samej fabryce, w której powstaje smartfon. Urządzenie posiada szklaną tylną część obudowy pozbawioną fug antenowych, które w przypadku ceramicznego wykończenia nie są potrzebne. Przód i tył konstrukcji scala stalowa rama.

Szklana obudowa ma też umożliwić ładowanie indukcyjne, które zgodnie z treścią wielu plotek zostanie zaimplementowane w każdy z tegorocznych modeli jabłkowej słuchawki. Przedni panel iPhone’a 7s oraz 7s Plus ma pozostać niemieniony, podobnie jak przekątne ekranów, które będą wynosiły 4,7 cala i 5,5 cala w modelu Plus. Nie wiadomo jednak, czy tańsze odsłony smartfonów dostaną wsparcie dla skanera 3D, bowiem pozostanie w nich czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk Początek.

Przy okazji tej publikacji pojawiła się też dyskusja na temat nazewnictwa nadchodzących modeli iPhone’a. Niektórzy są zdania, że Apple nie wykorzysta symboli 7s oraz 7s Plus, a 8, 8 Plus i 8 Pro w przypadku modelu jubileuszowego.

Źródło: 9To5Mac

 

Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s Plus

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)