Home Newsy iPhone 8 na nowych schematach
iPhone 8 na nowych schematach
0

iPhone 8 na nowych schematach

0

Kiedy kilka dni temu do sieci wdarła się informacja o rozpoczęciu masowej produkcji iPhone’a 8 przewidywano w związku z tym zwiększenie ilości przecieków związanych z urządzeniem. Chodziło głównie o publikowanie autentycznych fotografii elementów konstrukcji smartfona wykonywanych przez pracowników fabryk.

Zdjęcia takie pomału zaczynają zalewać internet. Jednym z nich jest schemat techniczny, na którym widać baterię iPhone’a 8 z charakterystyczną konstrukcją w kształcie litery L oraz elementy odpowiedzialne za ładowanie bezprzewodowe.

Nowa konstrukcja akumulatora ma zapewnić jego większą pojemność (nawet 2700 mAh) oraz szybsze i wydajniejsze ładowanie. To ostatnie odbywać się będzie także w formie bezprzewodowej z użyciem dedykowanej podstawki. Plotki jednak głoszą, że funkcja ta nie pojawi się zaraz po premierze smartfona lecz w czasie późniejszym wraz z jedną z aktualizacji dla systemu iOS 11. Specjalna przystawka do ładowania indukcyjnego nie znajdzie się również w zestawie sprzedażowym. Trzeba będzie kupić ją oddzielnie.

Warto przypomnieć, iż wielu ciekawych informacji na temat specyfikacji technicznej iPhone’a 8 dostarczył system dedykowany głośnikowi HomePod, w którego kodzie doszukano się calej masy odniesień do wyczekiwanego smartfona. Jest tam między innymi wzmianka o dotykowym wybudzaniu urządzenia, czy potwierdzenie istnienia wycięcia w górnej części ekranu kryjącego kamerę, głośnik i czujniki.

Na opublikowanych zdjęciach widać też nazwę Ferrari, która swego czasu (na etapie Engineering Validation Test) była nazwą kodową urządzenia.

Źródło: Slashleaks

 

iPhone 8 na nowych schematach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)